Zmeny v programovej štruktúre Magio Televízie

 

Pridanie TV staníc JOJ Šport a TV RiK

Od 28. 4. 2022 nájdete v programovej ponuke TV stanice JOJ Šport a TV RiK

Zákazníci Internetovej televízie Magio GO a Magio Televízie na pevnej sieti nájdu TV stanice:

  • JOJ Šport v tematickom balíčku Šport
  • TV RiK v tematickom balíčku Hudba a Deti

Oba tematické balíčky sú dostupné v programe Magio Televízia M a vyššie.

Zákazníci Magio Televízie cez satelitnú anténu nájdu TV stanice taktiež od balíčka Magio Televízia M.

Na Magio Televízii na pevnej sieti budú stanice dostupné v HD kvalite, na Internetovej televízii Magio Go a Magio Televízii cez satelitnú anténu zatiaľ v SD kvalite.

RiK HD - televízny kanál pre deti a rodiny, ktorý prináša obľúbené rozprávky, detskú hranú aj animovanú tvorbu, filmy a seriály. To všetko v slovenskom jazyku.

JOJ Šport  - venuje sa hlavne slovenskému športu a slovenským športovcom. Ponúka aj najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a majstrovstvá. JOJ Šport spustil vysielanie 6. 10. 2021.

Pridanie televíznej stanice Nickelodeon Ukraine

Od 21. 4. 2022:

Televízna stanica kombinuje vysielanie staníc Nickelodeon, Nick Toons a Nick. Jr v ukrajinskom jazyku a je sprístupnená v základných balíčkoch. Dostupná je v SD kvalite.

  • v Magio Televízii cez internet pridávame Nickelodeon Ukraine do Základného balíčka na pozícii 51
  • v Magio Televízii na pevnej sieti pridávame Nickelodeon Ukraine do Základného balíčka na pozícii 516

Pridanie televíznej stanice Ukrajina TV

Od 23. 3. 2022:

  • v Magio Televízii cez internet pridávame Ukrajina TV do Základného balíčka (nový kanál na pozícii 246)
  • v Magio Televízii na pevnej sieti presúvame z Programu XL a z Prémiového Spravodajského balíčka do Základného balíčka

Televízna stanica Ukrajina TV tak bude dostupná pre všetkých zákazníkov s vyššie uvedenou službou televízie.

Predĺženie zmluvy s AMC Networks International

Diváci Magio Televízie si budú môcť aj naďalej užívať bohatú programovú ponuku kanálov skupiny AMC Networks International, najmä tie najlepšie športové prenosy vďaka Sport1 a Sport2. Televízne stanice Paprika TV a CBS Reality nebudú od 1. februára 2022 dostupné v televíznej programovej ponuke Magio Televízie.

Vďaka opätovnému predĺženiu kontraktu s medzinárodným televíznym poskytovateľom AMC Networks International si diváci Magio Televízie budú môcť aj naďalej vychutnať nejeden športový zážitok. K najväčším lákadlám patria najprestížnejšie automobilové závody sveta, Formula 1, a nielen to. Športové televízne kanály Sport1 a Sport2 ponúknu prenosy KHL, Liga národov UEFA a medzinárodné priateľské zápasy, Európska liga a Konferenčná liga UEFA, Majstrovstvá Európy EHF, aj Tipos Extraliga.

 

Formula 1

 

Detskí diváci sa budú môcť aj naďalej zabávať s detskými televíznymi kanálmi MiniMax a JimJam, ktoré prinášajú obľúbené seriály Barbie, My Little Pony, Lego Friends či Máša a medveď.

Pre milovníkov histórie a populárno-náučných programov sú v ponuke televízne kanály Spektrum a Spektrum Home

Filmové televízne stanice AMC a Film+ potešia divákov rôznymi žánrami filmov a seriálov z európskej a svetovej kinematografie, napr. Walking Dead – Živí mŕtvi, Fargo alebo NOS4A2

Od 1. februára 2022 v televíznej programovej ponuke Magio Televízie nebudú dostupné televízne stanice Paprika TV a CBS Reality. Podobný obsah však diváci nájdu na ďalších TV kanáloch v ponuke Magio Televízie. 

Obľúbený televízny kanál Spektrum Home, ktorý bol doteraz len súčasťou vyšších televíznych balíkov, sa od 1. februára 2022 presúva do základného balíka, a tak sa stáva dostupný pre všetkých divákov Magio Televízie.

Pozrieť prehľad TV staníc v Magio Televízii