Grandstream DP752

Grandstream DP752 je výkonná DECT základňová stanica slúžiaca pre pripojenie až 5 slúchadiel. Aktuálne si môžete vybrať až z dvoch variantov slúchadiel. Ide o modely DP722 a DP730. Kombinácia slúchadla a základňovej stanice vám umožní volať pomocou VoIP technológie, ktorá je teraz absolútnou špičkou v pomere kvality hovoru a jeho ceny.

Pri použití modelu DP722 je dosah signálu až 350 m v otvorených a 50 m v uzavretých priestoroch, čím získavate skvelú slobodu pohybu, ako u vás doma, tak v kancelárii. V kombinácii s rúčkou DP730 je vonkajší dosah signálu dokonca až 400 m. Základňa podporuje až 10 SIP účtov, 5 paralelných hovorov, funkciu push-to-talk, intercom, alebo tiež 3 cestnú audiokonferenciu. Miniatúrne rozmery, čistý dizajn a praktický stojan ocenia predovšetkým tí zákazníci, ktorí majú v pláne si základňu postaviť na stôl. Hanbu ale určite neurobí ani tým, ktorí by si ju chceli pripevniť na stenu.

Model DP752 vám ponúkne komfortné volacie funkcie ako sú napríklad: záznam volaní, čakajúci hovor, automatická odpoveď, melódie pri čakaní, odpoveď alebo prepojenie.

Technické parametre

Adaptér v balení: áno
Bezdrôtové technológie: DETEC
Počet SIP účtov: 10
Podpora videa: nie
Audiokonferencia: 3-cestná konferencia
Miesta inštalácie: výrobné haly, zdravotnícke zariadenia, školy, open space, kancelárie
PoE napájanie: áno
Zavesenie na stenu: áno

 

Cenník pre koncové zariadenia, časť C - predaj IP koncových zariadení