Grandstream GXP2140

Grandstream GXP2140 je reprezentatívny a pritom výkonný podnikový IP telefón. Takmer každá spoločnosť či inštitúcia, ktorá disponuje veľkým rozsahom telefónnych čísel, sa dnes nezaobíde bez prístroja, z ktorého sa dá ich prevádzka ľahko, rýchlo a efektívne riadiť.

Veľkým pomocníkom je určite telefónna ústredňa, ktorá vie podstatnú časť či už prichádzajúcich, alebo odchádzajúcich hovorov, sama smerovať a automaticky riadiť. Stále sa ale stretávame so situáciami, kedy sa vyžaduje práca ľudského faktora, ktorý je jednoducho stále v niektorých ohľadoch nepostrádateľný. V takom prípade určite oceníte kvalitného pomocníka, akým model GXP2140 bezpochyby je.

Tento model nájde najčastejšie využitie na recepciách, vrátniciach či iných uvítacích halách, kde je kladený dôraz na reprezentatívny vzhľad. Veríme, že GXP2140 svojim moderným dizajnom neurazí žiadneho užívateľa. Práve naopak, a tiež že si ho navyše získa vďaka intuitívnemu menu, ktoré sa ľahko ovláda na prehľadnom farebnom 4.3 "TFT LCD displeji. Užívateľsky prívetivá je aj možnosť zvolenia si vlastnej vyzváňacej melódie.

Technické parametre

Adaptér v balení: áno
Audio konferencia: 5-cestná konferencia
Displej - typ: farebný
Diplej - veľkosť: 4,3"
Miesta pre inštaláciu: kancelárie
Bezdrôtová technológia: Bluetooth
OS Android: nie
Počet SIP účtov: 4
Podpora videa: nie
PoE napájanie: áno
Program.  tlačidlá: 4
Rýchlosť LAN: 10/100/1000 Mbps
Zavesenie na stenu: áno

 

Rozširujúci modul Grandstream GXP2200EXT

Cenník pre koncové zariadenia, časť C - predaj IP koncových zariadení