Telekom aplikácia
Najmenšia pobočka v mobile

Spustiť video

Výhody aplikácie Telekom

Všetko dôležité na jednom mieste

Spravujte všetky svoje mobilné a fixné služby aj služby svojich blízkych na jednom mieste.

Jednoduché ovládanie

Orientácia v aplikácii a jej ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie. Zo stručného menu sa rýchlo dostanete k prehľadne usporiadaným informáciám a funkciám.

Nový, moderný dizajn

Zmodernizovali sme prostredie aplikácie, ktoré milo prekvapí príjemnými farbami, ikonkami a dizajnom, ktorý odráža vaše potreby.

Čo appka dokáže

Platby cez Google Pay

V aplikácii Telekom teraz zaplatíte za faktúru alebo dobijete kredit pohodlne aj cez Google Pay. Na výber máte stále aj možnosť platby kartou.

Získanie PUK a PUK 2

Ak ste do aplikácie zadali vaše rodné číslo a ID kód, môžete si v nej zobraziť PUK a PU2 kód pre mobilné číslo. Funkcia je pre vás dostupná aj ak máte aktívnu elektronickú komunikáciu.

Faktúry a platby

Faktúry nájdete v prehľadnom zozname. Aplikácia vám umožní uhradiť jednu alebo viaceré faktúry za rôzne služby naraz. Navyše si môžete uložiť údaje o platobnej karte na ďalšie použitie

Prehľad o spotrebe, produktoch a službách

V aplikácii nájdete koľko vám zostáva voľných minút, SMS, MMS a dát do konca zúčtovacieho obdobia vášho telefónneho čísla a telefónnych čísiel, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Zároveň aj prehľad o vašich fixných službách.

Kúpa dátových balíčkov

Cez aplikáciu si jednoducho dokúpite dátové balíčky pre vaše telefónne číslo a telefónne čísla, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Suma dokúpeného dátového balíčku sa vám pripočíta do faktúry.

Dobijanie Easy karty online

Dobite kredit sebe a svojim blízkym priamo v aplikácii. Za kredit môžete zaplatiť platobnou kartou, ktorú si môžete jednoducho uložiť a využívať pri ďalších platbách. Kredit môžete zahrnúť aj do vašej faktúry za paušál a dobitá suma sa vám automaticky pripočíta do nasledujúcej faktúry.

AKCIE A NOVINKY

STIAHNUŤ APLIKÁCIU

vo svojom online obchode:

alebo

načítaním QR kódu:

zaslaním SMS:

Pošlite bezplatnú SMS s textom TELEKOM na 321a kliknite na prijatý link. Do online obchodu budete automaticky presmerovaný.