Aktivujte si k paušálu 15 GB dát ako darček
v Telekom appke

ČO DOKÁŽE TELEKOM APPKA?

Spotreba

Svoju spotrebu máte vždy pod palcom

V aplikácii najľahšie zistíte, koľko voľných dát, minút a SMS/MMS vám v paušále zostáva do konca zúčtovacieho obdobia. Kontrolovať viete aj spotrebu na Predplatenke či Easy karte. Môžete dokonca sledovať aj spotrebu svojich blízkych, ak si ich čísla pridáte do aplikácie.

Prehľad a úhrada faktúr

Platba faktúr jedným klikom

Úhrada faktúr cez appku je maličkosť. Platiť môžete platobnou kartou alebo cez Apple Pay a Google Pay. Údaje o platobnej karte si môžete uložiť na ďalšie použitie a nabudúce platíte len jedným dotykom.

S appkou máte prehľad nad faktúrami vždy a všade. Nájdete v nej históriu faktúr a možnosť stiahnuť si elektronickú faktúru vo formáte PDF s podrobným prehľad poplatkov či napríklad číslom adresáta.

Dobitie kreditu

Dobite Predplatenku za okamih

Kredit na Predplatenke či Easy karte dobijete pohodlne sebe alebo svojim blízkym a po ruke máte aj prehľad nad históriou dobití. Za kredit zaplatíte cez Google Pay alebo platobnou kartou, ktorú si môžete uložiť a využívať pri ďalších platbách. Z karty si môžete nastaviť aj pravidelné mesačné dobíjanie na zvolené číslo. Ak si vyberiete možnosť Zahrnúť do faktúry, dobitá suma sa vám automaticky pripočíta do nasledujúcej faktúry za mobilné služby.

VÝHODY APPKY VÁM UĽAHČIA ŽIVOT

Používanie aplikácie nečerpá vaše dáta

z paušálu, Predplatenky či Easy karty, na Slovensku ani v zahraničí.

V appke vybavíte, čo potrebujete kdekoľvek a kedykoľvek.

Môžete do nej pridať všetky svoje čísla, čísla svojich blízkych či Magio internet, TV aj Pevnú linku.

Aby ste nič nezmeškali, appka vám pripomenie úhradu faktúry alebo pošle info o novinkách,

ak si zapnete upozornenia.

V appke si môžete jednoducho zmeniť aj svoj paušál,

pokojne aj každý mesiac.

Neviete si rady? V aplikácii nájdete

aj sekciu s množstvom užitočných informácií.

AKCIE A NOVINKY

Darček 15 GB dát v Telekom appke!

Stiahnite si Telekom aplikáciu a aktivujte si v nej darček 15 GB na celý mesiac!. Darček získavajú existujúci aj noví zákazníci s novým Telekom paušálom, s paušálom ÁNO, Happy, ÁNO biznis a s programom Bez záväzkov, Magenta Mobile, MT Profesional PlusClassic okrem paušálu T Nekonečno MAX.

Platnosť dát je od 30.11. do 31.12.2020 alebo do vyčerpania dát. Ak ste biznis zákazník, stačí, ak si svoj darček 15 GB skontrolujete v Telekom aplikácii.
Darček 15 GB je možné aktivovať len cez Telekom aplikáciu. Vybraní biznis zákazníci majú darček 15 GB aktivovaný automaticky.

Čerpanie dát je možné v v roamingových zónach 0 a 1 bez FUP. Bližšie informácie nájdete v Cenníku. Dáta z balíka 15 GB ako darček sa po aktivácií začnú čerpať prednostne pred dátami z voľného objemu dát paušálu a pred dátami dokúpenými s mesačnou platnosťou. Platnosť balíka končí dňom 31.12.2020 alebo jeho vyčerpaním, podľa toho čo nastane skôr.