ROAMING
KEĎ STE V ZAHRANIČÍ

Pozrieť viac info Arrow Down

Zobraziť ceny v roamingu pre

ZÍSKAŤ INFO O ROAMINGU CEZ SMS

Pre hovory, SMS a MMS v zahraničí

Pre hovory, SMS a MMS v zahraničí
Získať informácie cez bezplatnú SMS

roaming k paušálom happy

U susedov ako doma

S paušálmi Happy voláte a esemeskujete v Česku, Maďarsku, Poľsku a Rakúsku v rámci voľných minút a SMS. Po ich minutí máte ceny ako doma! Službu aktivujeme automaticky všetkým zákazníkom Happy.

Pozrieť paušály Happy

Euro roaming

Je základný roaming, určený pre všetkých zákazníkov, ktorí nevyužívajú iné roamingové služby (napr. Happy roaming).

Happy Roaming

je služba, ktorú je možné aktivovať len s paušálmi Happy. Získate s ním volania za 0,13 € v celej EÚ, v Nórsku, Švajčiarsku aj na Islande a za polovicu v USA, Egypte či Turecku!

VIAC INFO

Internet v mobile v zahraničí

Po prekročení hraníc si vždy vyberiete, či chcete dátové balíky, či zaplatíte len za to, čo predátujete alebo dátové služby nevyužijete.

ROAMING K EASY KARTE

Volania, SMS a internet v mobile v zahraničí sú Easy!

Cestujete do zahraničia? Svoju Easy kartu vezmite so sebou. Aktivujte si roamingové balíky, ktoré vám zabezpečia volania, SMS a internet vo viac ako 100 krajinách sveta.

VIAC INFO

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Dostupnosť roamingových služieb

V sieti roamingového partnera máte prístup k tým istým službám, ktoré máte aktivované doma. Podmienkou samozrejme je, že musia byť podporované aj zahraničným operátorom. Služby SMS a prijímanie hovorov sú dostupné v každej sieti. Podmienkou je správne nastavené číslo SMS centra vo forme +421 903 333 000. Zoznam roamingových sietí a informácie o dostupnosti dátových služieb v roamingových sieťach a o možnosti uskutočňovať odchádzajúce hovory pre zákazníkov EASY.

Ďalšie roamingové služby a balíčky
Ako sa prihlásiť do siete roamingového partnera alebo späť do svojej domácej siete?