Funkcie Magio TV cez satelit

Ponúkame vám prehľad obľúbených funkcií, ktoré prináša Magio Televízia cez satelit.

Obsah

Nahrávanie vysielania

Vďaka Magiu vám už vo vysielaní nič neunikne. Sledovaný program si totiž môžete nahrať a pozrieť neskôr. Ak práve nebudete doma, vyberiete si reláciu a potom len časovým plánovačom nastavíte jej nahrávanie. Magio Box umožňuje nahrávanie viac ako 370 hodín zvoleného programu. Nahrávanie môžete nastaviť:

  • V programovom Sprievodcovi – stlačením tlačidla nahrávať sa nastaví jednorazové nahrávanie, druhým stlačením nastavíte sériové nahrávanie (ďalším stlačením sa nahrávanie zruší). Magio automaticky nastaví čas začiatku a konca nahrávania podľa TV programu v programovom Sprievodcov.
  • Manuálne – zadajte kanál, čas začiatku a skončenia nahrávania.

Zastavenie a pretočenie obrazu

S Magio televíziou získate absolútnu kontrolu nad obrazom. Sledovaný program si môžete kedykoľvek zastaviť až na 60 minút, posunúť späť a znovu spustiť. Zastaviť môžete aj živé vysielanie alebo priamy prenos. Ak vás pri pozeraní niečo vyruší, jednoducho si program zastavíte a dopozeráte neskôr.

Pri pretočení vysielaného programu sa môžete vrátiť späť až do času, od kedy ste začali daný program sledovať, maximálne však 60 minút. Pri prepnutí na iný TV kanál sa táto pamäť vymaže.

HD kvalita

Pri sledovaní programu v HD budete mať pocit, akoby ste boli súčasťou deja, vychutnáte si skutočné farby a detaily.

Magio obchod

V spolupráci s internetovým kníhkupectvom www.martinus.sk sme pre vás pripravili aplikáciu, v ktorej si môžete ľahko objednať knihy priamo cez svoju televíznu obrazovku.

Vyhľadávanie

Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu programu alebo mena hercov či režiséra v originálnom vysielacom jazyku (ak sú v TV programe uvedení). Vo videopožičovni môžete vyhľadávať podľa názvu v slovenčine.

Regionálne a internetové TV

Pre všetkých zákazníkov Magio TV máme k dispozícii automaticky a bezplatne 23 slovenských regionálnych televízií:
TV Bratislava, TV Ružinov, CETV, TV Myjava, TV Skalica, TV Senica, NZTV (Nové Zámky), TV Karpaty, TVZ, MTT Trnava, RTV Krea, Nitrička, TV Považie, TV Púchov, Spartak TV, TV Hronka, TV Severka, TV Považie, TV Fénix, TV Naša, TV Kežmarok, TV Region, TV Poprad

eSprievodca

TV program získate aj na stránke www.magio.tv prostredníctvom interaktívneho eSprievodcu. Umožní vám pozrieť si televízny program odkiaľkoľvek až na 2 týždne dopredu. Okrem pozerania si môžete nastaviť nahrávanie vami zvoleného programu, ktorý sa nahrá na Magio Box u vás doma. Ak teda zabudnete zadať nahrávanie priamo z domu, nič sa nedeje – zadáte si ho z práce alebo od známych prostredníctvom internetu. eSprievodca je dostupný aj z mobilného telefónu na adrese m.magio.tv. Ponúka programového sprievodcu na 4 dni dopredu a všetky funkcie, ktoré sú dostupné aj cez internet. Oba prístupy k službe sú bezplatné. Magio TV eSprievodca je tiež dostupný aj ako aplikácia pre iPhone.

Obľúbené poradie kanálov

Chcete mať ľahký prístup k programom, ktoré sledujete najradšej? Vytvorte si zoznam televíznych staníc podľa svojej chuti. Získate tak rýchly prehľad o tom, čo na vašich obľúbených kanáloch práve beží. Podrobný postup nájdete v Magio užívateľskej príručke.

Programový sprievodca

Už viac nemusíte kupovať televízny program. Najlepší nájdete priamo vo svojom televízore. Získate podrobný prehľad programov všetkých vašich televíznych staníc až na 2 týždne dopredu.

Pomocou Sprievodcu si môžete naplánovať aj nahrávanie svojho obľúbeného programu, a to buď sériovo alebo jednorazovo. Viac informácií v Magio užívateľskej príručke.

Rádio

Vyberte si z bohatej ponuky rozhlasových staníc a počúvajte tak rádio v stabilnej kvalite prostredníctvom svojho televízora. Rádiá sú prehľadne usporiadané do niekoľkých kategórií: Pop, Rock, Správy, Kultúra, Regionálne, Zahraničné a Slovenské. Počas počúvania rádia môžete v malom okne sledovať zároveň TV obraz a prepínať medzi kanálmi pomocou tlačidiel CH+ a CH- na svojom diaľkovom ovládači.

Topky.sk a Sportky.sk

Aktuálne spravodajstvo zo športu, z domova a zo sveta či pikošky zo šoubiznisu... to všetko vám prináša televízna verzia online portálov Topky.sk a Sportky.sk dostupná priamo na vašej televíznej obrazovke.

Magio portál

Jednoduchý a prehľadný portál ponúka aktuálne informácie o počasí v 16 mestách na Slovensku, programy kín a divadiel v niektorých slovenských mestách, horoskopy, kurzy NBS a komerčných bánk a vyhľadávanie v telefónnom zozname.

Rodičovský zámok

Zablokovaním vybraných programov a filmov v požičovni selektujete vysielaný obsah a vytvoríte obsah určený pre malých divákov.

Rýchla voľba

Umožní ľahký a jednoduchý prístup k funkciám ako Magio Pošta, free.sk, Magio Go, Facebook a k mnohým ďalším. Po stlačení červeného tlačidla na diaľkovom ovládači sa v spodnej časti obrazovky zobrazí lišta s ikonkami, v ktorej si môžete pohodlne a rýchlo zvoliť požadovanú funkciu.

Voľba jazykovej stopy

Chcete sledovať živé vysielanie v inom jazyku, napr. v anglickom, nemeckom, maďarskom či francúzskom? Jednoducho si prepnite na iný dostupný jazyk alebo na pôvodné znenie sledovaného programu cez tlačidlo OPTION na svojom diaľkovom ovládači. Pozrite si zoznam TV kanálov podporujúci druhú jazykovú stopu. Pri vybraných kanáloch sú dostupné aj titulky.

 

Dokumenty na stiahnutie

icon   Zoznam TV kanálov podporujúcich druhú jazykovú stopu
| PDF | 01. 02. 2017 | 380 kB