Mobilná televízia Magio GO

So službou Magio GO môžete sledovať televíziu všade, kde máte internetové pripojenie od akéhokoľvek operátora. Súčasne môžete sledovať rozdielne obľúbené TV stanice, či archívne programy až na 4 rôznych zariadeniach. Služba je dostupná na celom území EÚ.

Obsah

Základné informácie o službe

Mobilnú televíziu Magio GO ponúkame v dvoch balíčkoch:

  • Magio GO (k dispozícii 13 TV staníc, z toho 10 TV staníc so 7-dňovým archívom)
  • Magio GO Premium (k dispozícii viac ako 60 TV staníc, z toho 10 TV staníc so 7-dňovým archívom)

Naši zákazníci so službou Magio televízia na pevnej sieti alebo Magio televízia cez satelitnú anténu majú balíček Magio GO zadarmo.

Navyše, môžu s Magio GO sledovať aj TV stanice z vyššieho balíčka Magio GO Premium, ak ich majú medzi programovými balíčkami svojej Magio Televízie. Zároveň, ak majú Magio televíziu s predplatenou službou Magio archív S, M, alebo L, TV stanice z Magio archívu (v závislosti od balíčka) majú dostupné aj v rámci archívu Magio GO.

Objednanie Magio GO

Službu Magio GO alebo Magio GO Premium si môžete objednať:

Po vybavení objednávky počkajte na SMS s vašimi prihlasovacími údajmi.

 

Ak už máte zriadenú službu Magio televízia na pevnej sieti alebo Magio televízia cez satelitnú anténu, službu Magio GO máte zadarmo. Vyžiadajte si na predajni alebo na našej Zákazníckej linke na čísle 0800 123 456 prihlasovacie údaje k účtu Magio GO, ktoré vám budú odoslané formou SMS alebo e-mailom na vami uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu.

Prihlásenie do Magio GO

Pre prihlásenie z mobilu alebo tabletu si stiahnite bezplatnú aplikáciu Magio GO a prihláste sa do nej používateľským menom a heslom.

      

Magio GO aplikácia je dostupná pre OS Android 6.0 a vyššie a pre iOS 11.0 a vyššie.

Pre prihlásenie z počítača alebo notebooku navštívte stránku Magio GO.

Televíziu môžete sledovať až na štyroch zariadeniach súčasne. Každé zariadenie, z ktorého chcete pozerať, musíte prihlásiť do vášho Magio GO účtu. Prihlásené zariadenia môžete kedykoľvek vymazať a vytvoriť tak priestor na prihlásenie iných.

Tipy pre používanie

Vráťte sa v čase o 7 dní

Vďaka funkcii spätné prehrávanie si môžete programy na vybraných kanáloch prehrať 7 dní po ich odvysielaní. Takýto program je označený symbolom spätného prehrávania spatne prehravanie.

Nepremeškajte dôležité momenty

Pozastavte sledovaný program prostredníctvom pauzy až na 90 minút, aby ste si ho neskôr mohli pozrieť od miesta, na ktorom ste ho prestali sledovať.

Aj práve vysielaný program si viete prehrať späť od momentu, keď bol kanál zapnutý, maximálne však do 90 minút.

Vytvorte si nahrávku

Funkcia nahrávania je podporovaná len na TV kanáloch dostupných v 7-dňovom archíve. Nahrávky v Magio GO sú sieťové a nie sú uložené vo vašom pripojenom zariadení. Nahrávky uchovávame po dobu 30 dní od ich vyhotovenia. Po uplynutí tejto doby sa automaticky odstránia.

Ak využívate službu Magio televízia na pevnej sieti a máte doma Magio Box s funkciou nahrávania, môžete si prostredníctvom aplikácie Magio GO spustiť alebo naplánovať nahrávanie na tomto Magio Boxe.

Sledujte televíziu na štyroch miestach súčasne

Registrácia zariadenia (smartfón, tablet, PC) je automatická po spustení živého vysielania. Vďaka Magio GO môžete súčasne využívať maximálne 4 zariadenia.

Ak chcete odstrániť zariadenie, bude to možné až po 24 hodinách od jeho zaregistrovania k danému Magio GO účtu. Následne sa môžete prihlásiť do aplikácie s ďalším, novým zariadením.

Rodičovská kontrola

PIN kód v Rodičovskej kontrole je prednastavený na „0000“. Odporúčame vám zmeniť si ho v časti Nastavenia > Nastavenie obsahu > Rodičovská kontrola.

Manuály a návody

   Návod na inštaláciu pluginu do prehliadača Chrome
| PDF | 06. 03. 2017 | 615 kB

   Pravidlá ochrany súkromia Magio Go
| PDF | 15. 03. 2017 | 206 kB

 

Najčastejšie otázky