Vyberte si z jedinečnej MIXI
ponuky k dobíjacím kartám

Pozrieť MIXI v Telekom aplikácii


Viac o MIXI balíčkoch
Novinka

Objavte MIXI balíčky, ktoré inde nenájdete!

Zoznámte sa s novou, jedinečnou MIXI ponukou pre všetky dobíjacie karty. Vždy v pondelok nájdete v Telekom aplikácii 3 iné, nadupané balíčky dát, volaní, SMS správ alebo ich kombinácie. Aktivujte si ich podľa chuti a užívajte si ich počas celých 7 dní.

tv cez internet

Balíčky plné dát pre každého online nadšenca

Baví vás byť stále na webe a ste radi v kontakte so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach? Vyberte si každý týždeň z novej MIXI ponuky výhodných dátových balíkov.

archiv

Volania a SMS správy pre tých, čo radi komunikujú

Ak dokážete prevolať hodiny či poslať stovky SMS správ, doprajte si balíčky z MIXI ponuky so zaujímavými objemami minút alebo správ.

tv-box

Z každého rožka troška v kombinovaných balíčkoch

Pre tých, ktorí sa nezaobídu bez dát a zároveň si občas zavolajú, sme pripravili zaujímavé MIXI balíčky s dátami a volaniami v jednom.

Nemáte dobíjaciu kartu? Vezmite si Predplatenku bez viazanosti s dátami, volaniami a správami za max. 50 centov za deň.
doplnkova sluzba

Okrem MIXI aj stála ponuka balíčkov

K dobíjacím kartám si môžete okrem 7-dňových MIXI balíčkov vybrať aj klasické balíčky zo stálej ponuky s dátami alebo nekonečnými volaniami a platnosťou 1, 10 alebo 30 dní. Aktivujte si ich v Telekom aplikácii.


Pozrieť stálu ponuku v Telekom aplikácii
formula1

Všetky balíčky vždy poruke

Aktivujte si MIXI balíčky alebo balíčky zo stálej ponuky kedykoľvek v Telekom aplikácii, v ktorej si navyše môžete skontrolovať spotrebu, dobiť kredit už od 5 € a zaplatiť cez Google Pay, Apple Pay alebo platobnou kartou.

Pozrieť celú ponuku v Telekom aplikácii

Často kladené otázky

 • Kto si môže aktivovať MIXI ponuku?
  Každý zákazník, ktorý vlastní dobíjaciu kartu od Telekomu s programom Easy, Easy Fix alebo Predplatenka a zároveň využíva Telekom aplikáciu.
 • Dá sa MIXI aktivovať aj inde ako v Telekom aplikácii?
  Nie. MIXI ponuka sa zobrazuje iba v Telekom aplikácii a iba tu je ju možné aktivovať.
 • Kedy sa zobrazí MIXI ponuka v Telekom aplikácii?
  Nová MIXI ponuka sa automaticky zobrazí v Telekom aplikácii každý pondelok a aktivovať si ju budete môcť kedykoľvek počas celého týždňa až do nedele. Nasledujúci pondelok sa môže zobraziť úplne iná MIXI ponuka. Nechajte sa prekvapiť.
 • Môžem si MIXI aktivovať aj viackrát počas týždňa?
  Áno, všetky balíky z MIXI ponuky si môžete aktivovať koľkokrát chcete. Ak si znovu aktivujete MIXI balíček, tak zakúpené objemy (volania, dáta alebo SMS) sa vám sčítajú s predošlými nevyužitými objemami a platnosť sa posunie na 7 dní od poslednej aktivácie. Sčítavajú sa iba rovnaké pôvodné a nové jednotky: dáta s dátami, volania s volaniami a SMS s SMS.
 • Čo sa stane s dátami, volaniami či SMS, ktoré nevyužijem?
  Každá MIXI ponuka má platnosť 7 dní od aktivácie, alebo do vyčerpania zakúpených objemov. V prípade že sa blíži dátum exspirácie a myslíte si, že zvyšné dáta, minúty alebo SMS už nestihnete využiť, môžete si zakúpiť ďalší balík z MIXI ponuky, zakúpené objemy (volania, dáta alebo SMS) sa vám sčítajú s predošlými nevyužitými objemami a ich platnosť sa posunie na 7 dní. Takto si dokážete nevyužité jednotky z MIXI ponuky prenášať do ďalších období.
 • Môžem kombinovať MIXI ponuku a štandardnú ponuku balíčkov?
  Áno, môžete ich aj kombinovať. Je len na vás či využijete MIXI alebo si zakúpite balíčky zo stálej ponuky.
  V Telekom aplikácii môžete prehľadne vidieť, koľko dát z ktorého balíčka vám ešte ostáva.
 • Čo sa stane, ak si aktivujem iný balík zo stálej ponuky, keď mám aktívne MIXI?
  Ak si zakúpite napr. MIXI na 7 dní, ktorý bude obsahovať 1 GB dát a následne si zakúpite balíček 1 GB na 10 dní, tak ako prvé sa začnú míňať objemy so skorším koncom platnosti. V tomto prípade to budú dáta z MIXI ponuky a až po ich vyčerpaní alebo exspirácii budete čerpať dáta z balíčka 1 GB na 10 dní. Zakúpené objemy sa sčítavajú len pri rovnakej dňovej platnosti balíčkov.
 • Môžem využívať MIXI aj v zahraničí?
  Áno, MIXI môžete pohodlne využívať aj v zahraničí v roamingovej zóne 0 a 1, kde sa riadime zásadami FUP.
 • Aká je cena balíčkov z MIXI ponuky?
  Kúpa MIXI balíčkov je spoplatnená. Cena jednotlivých MIXI balíčkov je uvedená priamo v Telekom aplikácii pri konkrétnej ponuke jednotlivých balíčkov.