Aktivujte si dátový MIXI balíček a my vám k nemu dáme EXTRA dáta

Pozrieť MIXI v Telekom aplikácii Viac o extra dátach zadarmo
Novinka

Objavte MIXI balíčky, ktoré inde nenájdete!

Zoznámte sa s jedinečnou MIXI ponukou pre všetky dobíjacie karty. V Telekom aplikácii nájdete nadupané balíčky dát, volaní, SMS správ alebo ich kombinácie. Aktivujte si ich a využívajte podľa chuti. Ak si niektorý balík obľúbite, nájdete ho v MIXI ponuke každý týždeň.

tv cez internet

Balíčky plné dát pre každého online nadšenca

Baví vás byť stále na webe a ste radi v kontakte so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach? Výhodné dátové balíčky z MIXI ponuky sú práve pre vás.

archiv

Volania a SMS správy pre tých, čo radi komunikujú

Ak dokážete prevolať hodiny či poslať stovky SMS správ, doprajte si balíčky z MIXI ponuky so zaujímavými objemami minút alebo správ.

tv-box

Z každého rožka troška v kombinovaných balíčkoch

Pre tých, ktorí sa nezaobídu bez dát a zároveň si občas zavolajú, sme pripravili zaujímavé MIXI balíčky s dátami a volaniami v jednom.

Nemáte dobíjaciu kartu? Vezmite si Predplatenku bez viazanosti s úvodným bonusovým kreditom a dátami za prvé dobitie.

V novej Magenta 1 získate výhodnejšie MIXI balíčky pre Predplatenku

Zvýhodnená Magenta 1 MIXI ponuka sa aktivuje automaticky pre zákazníkov, ktorí sú v Magenta 1 a majú zároveň v Magenta 1 pridanú Predplatenku. Výhodnejšie MIXI balíčky nájdete v Telekom appke v sekcii MIXI balíčkov.

MIXI balíčky na 30 dní

 • 5 GB za 3 €
 • 10 GB za 5 €

MIXI balíčky na 7 dní

 • 1 + 1 GB za 1,19 €
 • 2 + 2 GB za 1,69 €
 • 3 + 3 GB za 2,19 €
Viac o novej Magenta 1 a jej výhodách Výhodnejšie MIXI balíčky v Telekom appke
Extra dáta zadarmo

Namiešali sme letnú dátovú MIXI ponuku k dobíjacím kartám

Aktivujte si v Telekom aplikácii dátový balíček z letnej MIXI ponuky a získate extra dáta navyše. Akciu môžete využiť opakovane, pokojne aj každý týždeň až do 31. 8. 2024.

Aktivovať MIXI dáta v Telekom appke

Všetky balíčky vždy poruke

Aktivujte si MIXI balíčky alebo balíčky zo stálej ponuky kedykoľvek v Telekom aplikácii, v ktorej si navyše môžete skontrolovať spotrebu, dobiť kredit už od 5 € a zaplatiť cez Google Pay, Apple Pay alebo platobnou kartou.

Pozrieť celú ponuku v Telekom appke

Často kladené otázky

 • Kto si môže aktivovať MIXI ponuku?
  Každý zákazník, ktorý vlastní dobíjaciu kartu od Telekomu s programom Easy, Easy Fix alebo Predplatenka a zároveň využíva Telekom aplikáciu.
 • Kde nájdem MIXI ponuku?
  MIXI nájdete v Telekom aplikácii, pričom zobrazená ponuka sa môže meniť každý týždeň. Každý balíček si tak môžete aktivovať kedykoľvek, keď ho vidíte zobrazený v rámci MIXI ponuky a aj viackrát.
 • Môžem si MIXI aktivovať aj viackrát počas týždňa?
  Áno, všetky balíky z MIXI ponuky si môžete aktivovať koľkokrát chcete. Ak si znovu aktivujete MIXI balíček, tak zakúpené objemy (volania, dáta alebo SMS) sa vám sčítajú s predošlými nevyužitými objemami a platnosť sa posunie na ďalšie obdobie. Sčítavajú sa iba rovnaké pôvodné a nové jednotky: dáta s dátami, volania s volaniami a SMS s SMS.
 • Čo sa stane s dátami, volaniami či SMS, ktoré nevyužijem?
  Každý MIXI balík má definovanú platnosť podľa konkrétneho zvoleného balíka 7 alebo 30 dní od aktivácie alebo do vyčerpania zakúpených objemov. V prípade že sa blíži dátum exspirácie a myslíte si, že zvyšné dáta, minúty alebo SMS už nestihnete využiť, môžete si zakúpiť ďalší balík z MIXI ponuky na rovnaké obdobie ako to, ktoré práve využívate (7 alebo 30 dní). Vtedy sa vám zakúpené objemy - volania, dáta alebo SMS sčítajú s predošlými nevyužitými objemami a ich platnosť sa posunie na nové obdobie. Takto si dokážete nevyužité jednotky z MIXI ponuky prenášať do ďalších období.
 • Môžem kombinovať MIXI ponuku a štandardnú ponuku balíčkov?
  Áno, môžete ich aj kombinovať. Je len na vás či využijete MIXI alebo si zakúpite balíčky zo stálej ponuky.
  V Telekom aplikácii môžete prehľadne vidieť, koľko dát z ktorého balíčka vám ešte ostáva.
 • Čo sa stane, ak si aktivujem iný balík zo stálej ponuky, keď mám aktívne MIXI?
  Ak si zakúpite napr. MIXI na 7 dní, ktorý bude obsahovať 1 GB dát a následne si zakúpite štandardný balíček 1 GB na 10 dní, tak ako prvé sa začnú míňať objemy so skorším koncom platnosti. V tomto prípade to budú dáta z MIXI ponuky a až po ich vyčerpaní alebo exspirácii budete čerpať dáta z balíčka 1 GB na 10 dní. Zakúpené objemy sa sčítavajú len pri rovnakej dňovej platnosti balíčkov 7-dňové so 7-dňovými, 30-dňové s 30-dňovými a pod..
 • Môžem využívať MIXI aj v zahraničí?
  Áno, MIXI môžete pohodlne využívať aj v zahraničí v roamingovej zóne 0 a 1, kde sa riadime zásadami FUP.
 • Aká je cena balíčkov z MIXI ponuky?
  Kúpa MIXI balíčkov je spoplatnená. Cena jednotlivých MIXI balíčkov je uvedená priamo v Telekom aplikácii pri konkrétnej ponuke jednotlivých balíčkov.
>