Spotreba pre volacie programy

Informácie o počte prevolaných minút na pevnej linke, v prípade mobilného paušálu informácie o  počte prevolaných minút, počte odoslaných SMS a MMS správ a o stave prenesených dát.

Obsah

Spotreba na pevnej sieti

Informácie o počte prevolaných minút na Pevnej linke v aktuálnom mesiaci získate na bezplatnej zákazníckej linke 0800 123 456. Hovor je potrebné uskutočniť z príslušnej telefónnej linky, na ktorej chcete overiť spotrebu.

Na priebežnú kontrolu spotreby volaní prostredníctvom internetovej stránky www.telekom.sk je potrebná aktivácia doplnkovej služby Detailný výpis odchádzajúcich volaní. Náhľad k výpisu Vám budeme poskytovať na mesačnej báze prostredníctvom webovej stránky www.telekom.sk, konkrétne cez záložku E-vypisy/E-faktúry.


Spotreba na mobilnom paušále

Služba Spotreba minút poskytuje používateľom Telekomu so štandardným programom služieb možnosť skontrolovať si stav prevolaných minút v rámci zúčtovacieho obdobia. Okrem prevolaných minút poskytuje aj informácie o počte odoslaných SMS a MMS správ a o stave prenesených dát.

Spotrebu prevolaných minút, SMS a dát v prebiehajúcom zúčtovacom období môžete zistiť viacerými spôsobmi:

  • V aplikácii Telekom. Otvorte si mobilnú aplikáciu Telekom. Po automatickom prihlásení pomocou telefónneho čísla sa vám okamžite zobrazí spotreba.

    Ak ešte nemáte Telekom aplikáciu, stiahnuť si ju môžete priamo v online obchode s aplikáciami.

  • Na portáli Môj Telekom. Prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom a prejdite do časti Spotreba. Pre prihlásenie je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo a overiť sa formou SMS. V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, môžete tak urobiť na našej stránke.
  • SMS správou. Pošlite SMS správu v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 12323. Odoslanie SMS správy pri overení spotreby je bezplatné.
Doplňujúce informácie

Najčastejšie otázky