Spotreba pre volacie programy

Obsah

Spotreba na pevnej sieti

Informácie o počte prevolaných minút na Pevnej linke v aktuálnom mesiaci získate na bezplatnej zákazníckej linke 0800 123 456. Hovor je potrebné uskutočniť z príslušnej telefónnej linky, na ktorej chcete overiť spotrebu.

Na priebežnú kontrolu spotreby volaní prostredníctvom internetovej stránky www.telekom.sk je potrebná aktivácia doplnkovej služby Detailný výpis odchádzajúcich volaní. Náhľad k výpisu Vám budeme poskytovať na mesačnej báze prostredníctvom webovej stránky www.telekom.sk, konkrétne cez záložku E-vypisy/E-faktúry.


Spotreba na mobilnom paušále

Služba Spotreba minút poskytuje používateľom Telekomu so štandardným programom služieb možnosť skontrolovať si stav prevolaných minút v rámci zúčtovacieho obdobia. Okrem prevolaných minút poskytuje aj informácie o počte odoslaných SMS a MMS správ a o stave prenesených dát.

Spotrebu prevolaných minút, SMS a dát v prebiehajúcom zúčtovacom období môžete zistiť viacerými spôsobmi:

  • V aplikácii Telekom. Otvorte si mobilnú aplikáciu Telekom. Po automatickom prihlásení pomocou telefónneho čísla sa vám okamžite zobrazí spotreba.

    Ak ešte nemáte Telekom aplikáciu, stiahnuť si ju môžete priamo v online obchode s aplikáciami.

  • Na portáli Môj Telekom. Prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom a prejdite do časti Spotreba. Pre prihlásenie je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo a overiť sa formou SMS. V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, môžete tak urobiť na našej stránke.
  • SMS správou. Pošlite SMS správu v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 12323. Odoslaná SMS správa je spoplatnená podľa programu služieb, ktorý využívate, prichádzajúca SMS správa je bezplatná.
Doplňujúce informácie

Najčastejšie otázky

Mobilná aplikácia TelekomStiahnite si mobilnú appku a majte všetko dôležité na jednom mieste.