Rezervujte si ho už teraz

Získajte bonus až 200 €* k hodnote vášho starého telefónu.

Rezervovať a získať bonus

Rezervujte si ho už teraz

Získajte bonus až 200 €* k hodnote vášho starého telefónu.

Rezervovať a získať bonus
 

Rezervujte si ho už teraz

Získajte bonus až 200 €* k hodnote vášho starého telefónu.

Rezervovať a získať bonus

Ako získať bonus 200 €* za starý telefón

Zarezervujte si nový Samsung Galaxy Note9

Vyberte si z našej ponuky nový Samsung Galaxy Note9 s ľubovoľným paušálom ÁNO a počkajte, kým vám ho kuriér doručí.

Zaregistrujte váš nový Samsung Galaxy Note9

Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte IMEI číslo vášho nového Samsung Galaxy Note9 a čitateľnú kópiu dokladu o jeho kúpe.

Odkúpenie starého zariadenia

Na stránke www.novysamsung.sk zadajte potrebné informácie o starom zariadení, ktoré chcete odpredať. Zistite tak výkupnú sumu a zároveň zvolíte spôsob, ako chcete staré zariadenie odovzdať.

Vyplatenie bonusu až 200 €*

Po schválení registrácie a doručení vášho starého zariadenia, vám bude odoslaná výkupná suma spolu s bonusom.

Komunikácia je vo vašich rukách

Povedzte svojmu smartfónu Galaxy Note9 všetko, čo máte na mysli, pomocou intuitívneho šikovného pera S Pen. Rozpozná až 4096 úrovní prítlaku a disponuje hrotom tenkým 0,7 mm. Vďaka tomu sa stáva perfektným nástrojom pre písanie a kreslenie. A jeho šikovná Bluetooth konektivita v sebe skrýva aj možnosť použiť ho ako diaľkové ovládanie na váš smartfón.

Vždy plný energie

Nenechajte sa pri práci ani pri zábave rušiť slabou batériou. Nemusíte so sebou nosiť káble ani powerbanky. Samsung Galaxy Note9 je vybavený batériou s kapacitou 4 000 mAh, ktorá poskytne energiu aj na tie najnáročnejšie úkony. A keď už k vybitiu batérie dôjde, môžete využiť možnosť rýchleho a bezproblémového bezdrôtového nabíjania.

Fotoaparát s vlastnosťami ľudského oka

Fotografovať s duálnym fotoaparátom je zážitok sám o sebe. O to viac vás ešte prekvapí množstvom funkcií, ktorými sa postará o to, aby boli vaše fotografie skutočne perfektné. Variabilná clona sa dokáže vonkajším podmienkam prispôsobiť ako ľudské oko a tvoriť tak skvelé zábery cez deň aj v noci. Pomocou funkcie Živé zaostrenie zase budete vytvárať úžasne portréty, v ktorých dokonalo vynikne fotografovaná osoba. A vďaka možnosti natáčať rýchlosťou 960 snímok za sekundu môžete dokonca aj vytvárať superspomalené videá.

Odstráni všetky chyby fotografií

Samsung Galaxy Note9 disponuje aj skvelými funkciami na zjednodušenie fotografovania a zvýšenie pôsobivosti záberov. Funkcia Optimalizácia scény je schopná rozpoznať, čo chcete zachytiť a prispôsobiť tomu režim fotografovania. O redukciu šumu a vyniknutie toho naozaj dôležitého sa postará inteligentná technológia HDR. A vďaka detekcií chýb dokáže Note9 rozpoznať znečistenie objektívu či žmurknutie a upozorniť vás na prípadne vady.

Pero, ktoré ovládne váš smartfón

So vstavanou Bluetooth konektivitou sa vaše dotykové pero S Pen stane perfektným diaľkovým ovládačom, ktorým môžete ovládať rozličné funkcie vášho smartfónu Galaxy Note9. Prepínanie prezentácií, prehrávanie YouTube videí, či fotografovanie - to je len niekoľko možností, ktoré poskytuje stlačenie tlačidla pera S Pen. Prispôsobiť si ho môžete totiž aj na ďalšie funkcie podľa vlastného výberu.

Skvelý procesor, množstvo úložného priestoru

"Užívajte si vaše hry a ďalšie aplikácie s dychberúcim výkonom. Galaxy Note9 sa vyznačuje osemjadrovým 10nm procesorom Exynos 9810, ktorý zabezpečí spoľahlivý chod funkcií aj pri zvýšenej záťaži. V kombinácii s operačnou pamäť s kapacitou 6 GB sa tak stane mimoriadne silným nástrojom pre vašu prácu aj zábavu. Navyše vám poskytne tiež 128 GB úložisko, ktoré dokážete prostredníctvom microSD karty navýšiť o ďalších 512 GB."

Krása z každého uhla

Fantastickým funkciám smartfónu Galaxy Note9 zodpovedá aj jeho úžasný vzhľad. Dizajn bol navrhnutý tak, aby vás očaril hneď pri prvom zoznámení a zároveň aby sa vám pohľad naň nikdy nezunoval. Preto je úžasný Infinity displej obklopený kovovým rámom. A zadná strana telefónu je dokonalo hladká a jej minimalizmus nenarúša vytŕčajúci duálny fotoaparát.

Doprajte si dokonalý pohľad

Nič vás pri pohľade na váš obľúbený obsah nebude vyrušovať. Galaxy Note9 disponuje úžasným Infinity displejom, ktorý je historicky najväčší medzi telefónmi od spoločnosti Samsung. Do sledovaného deja tak budete okamžite vtiahnutí aj vďaka jeho uhlopriečke 6,4 palca, technológii Super AMOLED a WQHD+ rozlíšeniu 1 440 × 2 960 pixelov. Čaká vás naozaj detailné a ohurujúce sledovanie.

Perfektný výkon hier

Vyťažte z hrania vašich obľúbených hier čo najviac. Okrem toho, že je Galaxy Note9 vybavený skvelým procesorom sa pri hraní akčných hier prejaví aj jeho výnimočný chladiaci systém, ktorý zaistí plynulý priebeh aj tých najakčnejších hier. Prispieva k tomu aj využitie umelej inteligencie, ktorá prispôsobí výkon tak, aby bol chod zariadenia čo najefektívnejší.

Vaše dáta sú v bezpečí

Súbory, ktoré si uložíte do vášho smartfónu, si zaslúžia naozaj prvotriednu ochranu. Zároveň však váš prístup k nim musí byť bezproblémový. Spoločnosť Samsung sa postarala o to, aby Galaxy Note9 spĺňal všetky tieto požiadavky. Preto ho môžete odomknúť nielen klasickým spôsobmi, ako je PIN alebo gesto, ale aj rozpoznaním tváre a pomocou skeneru očnej dúhovky. Navyše, pred nepovoleným vstupom do telefónu, malwareom a ďalším nebezpečenstvom chráni telefón aj spoľahlivá bezpečnostná platforma Samsung Knox.

Poteší aj vaše uši

Samsung Galaxy Note9 poteší váš zrak dokonalým displejom a váš hmat skvelým hladkým prevedením. Lahôdkou však bude aj pre váš sluch. Experti zo spoločnosti AKG vybavili smartfón perfektnými reproduktormi, ktoré dodajú ďalšiu dimenziu vašim diváckym zážitkom. A to aj za pomoci prelomovej technológie Dolby Atmos, ktorá vás obklopí skutočne priestorovým zvukom.

Upozornenie:
1.) Registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk bude možná do 30. 09. 2018.
2.) Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať najviac jeden model Samsung Galaxy Note9.
3.) Podrobné pravidlá a viac informácií nájdete na www.novysamsung.sk.

*Bonus 200 € platí pri odpredaní akéhokoľvek telefónu Samsung Galaxy Note (tj. modelu Galaxy Note, Galaxy Note2, Galaxy Note3, Galaxy Note4, Galaxy Note Edge, Galaxy Note8), pre ostatné telefóny je výška bonusu 100 €.