"Hodinky, ktoré dokáŽu zachrániŤ Život."

Viac info

Služba Rodinný asistent

Rodinný Asistent slúži na monitorovanie stavu starších či chronicky chorých ľudí, na lokalizované signalizovanie potenciálne rizikovej situácie a na privolanie profesionálnej pomoci v prípade potreby.

Chcete sa dozvedieť viac o službe rodinný asistent?
ZAVOLÁME VÁM ONLINE CHAT
Benefity

Neustály zdravotný dozor 24/7

Partnerská spoločnosť FALCK poskytuje služby Dohľadového centra nepretržite, 24h denne, 7 dní v týždni.

Detekcia rizikových situácií

Zariadenie zaznamená rizikovú situáciu, ktorou môže byť napr. SOS volanie, nehybnosť či pád a zalarmuje Dohľadové centrum.

 

privolanie pomoci v prípade núdze

Dohľadové centrum preverí každé volanie, vyhodnotí vážnosť rizikovej situácie a v prípade potreby zorganizuje pomoc záchrannej služby.

určenie presnej polohy

V rizikovej situácii je zariadenie lokalizované nie len prostredníctvom GPS, ale aj mimo jeho dosahu pomocou mobilnej siete.

Vašim blízkym pomôžu tieto zariadenia

GT 300

GT300 telefón s vlastnou SIM, 1,3" LCD displejom a jednoduchým ovládaním, umožňuje komunikáciu s Dohľadovým centrom a volania 4 kontaktným osobám, monitorovanie pohybu (akcelerometer) a polohy (GPS)

VIAC INFO

NAVIGIL S1

nenápadné hodinky so vstavanou SIM, s OLED displejom a jednoduchým ovládaním, umožňujú komunikáciu s Dohľadovým centrom, monitorovanie polohy (GPS/GLONASS) a pohybu

VIAC INFO
SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Táto služba mi skutočne uľahčila život. Uľahčila ho vlastne celej našej rodine. Moja mama má po sedemdesiatke a už má svoje zdravotné problémy. My s manželom pracujeme, a tak pri nej nemôžeme byť stále. Vďaka tejto službe som pokojnejšia, lebo viem, čo sa s mamou deje. Raz sa stalo, že jej prišlo zle, až na odpadnutie, a zavolala si pomoc. Ja som hneď vedela, čo sa deje, a už pri nej bola aj záchranná služba. Všetko dobre dopadlo. Aj mama vie, že je v bezpečí, a ja mám pocit, že som takto stále s ňou.
Zuzana, 35 r., obchodná manažérka, Košice

Moja mama dostala tento rok silný infarkt. Veľmi sa to dotklo celej našej rodiny. Aj keď sa jej stav zlepšil a je plne mobilná, snažili sme sa byť s ňou každú chvíľu. No sami to poznáte, nie vždy je to možné. Preto sme jej kúpili zariadenie so službou Rodinný Asistent. Som rada, že teraz môžem volať mame kedykoľvek. Navyše je nonstop pod plnou zdravotnou kontrolou.
Lenka, 32 r., administratívna pracovníčka, Žilina

GT 300
mesačne jednorázovo
14,90 € 59€
Všetky ceny sú uvedené v € s DPH.