Všetko dôležité na jednom mieste
Nová aplikácia Telekom

Výhody novej aplikácie Telekom

Všetko dôležité na jednom mieste

Spravujte všetky svoje mobilné a fixné služby aj služby svojich blízkych na jednom mieste.

Jednoduché ovládanie

Orientácia v aplikácii a jej ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie. Zo stručného menu sa rýchlo dostanete k prehľadne usporiadaným informáciám a funkciám.

Nový, moderný dizajn

Zmodernizovali sme prostredie aplikácie, ktoré milo prekvapí príjemnými farbami, ikonkami a dizajnom, ktorý odráža vaše potreby.

FUNKCIE NOVEJ APLIKÁCIE

Uzamknutie aplikácie PIN kódom alebo odtlačkom prsta

Aplikáciu Telekom si môžete zamknúť vlastným PIN kódom a na telefónoch s čítačkou odtlačkov prstov môžete využiť zamykanie odtlačkom. Prístup do aplikácie tak máte pod svojou kontrolou.

Widgety

Na plochu vášho androidu si môžete pridať widget, cez ktorý máte rýchly prehľad koľko dát vám ešte na vašom čísle alebo číslach ostáva.

Najrýchlejšie platenie

Cez aplikáciu môžete jednoducho uhradiť faktúru platobnou kartou, ktorú si môžete pre rýchlejšie platenie aj uložiť. Úhrada cez aplikáciu je v našich systémoch zaregistrovaná do pár minút.

Faktúry a platby

Faktúry nájdete v prehľadnom zozname. Aplikácia vám umožní uhradiť jednu alebo viaceré faktúry za rôzne služby naraz. Navyše si môžete uložiť údaje o platobnej karte na ďalšie použitie

Prehľad o spotrebe, produktoch a službách

V aplikácii nájdete koľko vám zostáva voľných minút, SMS, MMS a dát do konca zúčtovacieho obdobia vášho telefónneho čísla a telefónnych čísiel, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Zároveň aj prehľad o vašich fixných službách.

Kúpa dátových balíčkov

Cez aplikáciu si jednoducho dokúpite dátové balíčky pre vaše telefónne číslo a telefónne čísla, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Suma dokúpeného dátového balíčku sa vám pripočíta do faktúry.

Dobijanie Easy karty online

Dobite kredit sebe a svojim blízkym priamo v aplikácii. Za kredit môžete zaplatiť platobnou kartou, ktorú si môžete jednoducho uložiť a využívať pri ďalších platbách. Kredit môžete zahrnúť aj do vašej faktúry za paušál a dobitá suma sa vám automaticky pripočíta do nasledujúcej faktúry.

AKCIE A NOVINKY

STIAHNUŤ

vo svojom online obchode:

alebo

načítaním QR kódu:

zaslaním SMS:

Pošlite bezplatnú SMS s textom TELEKOM na 321a kliknite na prijatý link. Do online obchodu budete automaticky presmerovaný.