Uľahčite si život
s Telekom aplikáciou!


ČO DOKÁŽE TELEKOM APPKA?

Spotreba

Svoju spotrebu máte vždy pod palcom

V aplikácii najľahšie zistíte, koľko voľných dát, minút a SMS/MMS vám v paušále zostáva do konca zúčtovacieho obdobia. Kontrolovať viete aj spotrebu na Predplatenke či Easy karte. Môžete dokonca sledovať aj spotrebu svojich blízkych, ak si ich čísla pridáte do aplikácie.

Prehľad a úhrada faktúr

Platba faktúr jedným klikom

Úhrada faktúr cez appku je maličkosť. Platiť môžete platobnou kartou alebo cez Apple Pay a Google Pay. Údaje o platobnej karte si môžete uložiť na ďalšie použitie a nabudúce platíte len jedným dotykom.

S appkou máte prehľad nad faktúrami vždy a všade. Nájdete v nej históriu faktúr a možnosť stiahnuť si elektronickú faktúru vo formáte PDF s podrobným prehľad poplatkov či napríklad číslom adresáta.

Dobitie kreditu

Dobite Predplatenku za okamih

Kredit na Predplatenke či Easy karte dobijete pohodlne sebe alebo svojim blízkym a po ruke máte aj prehľad nad históriou dobití. Za kredit zaplatíte cez Google Pay alebo platobnou kartou, ktorú si môžete uložiť a využívať pri ďalších platbách. Z karty si môžete nastaviť aj pravidelné mesačné dobíjanie na zvolené číslo. Ak si vyberiete možnosť Zahrnúť do faktúry, dobitá suma sa vám automaticky pripočíta do nasledujúcej faktúry za mobilné služby.

VÝHODY APPKY VÁM UĽAHČIA ŽIVOT

Používanie aplikácie nečerpá vaše dáta

z paušálu, Predplatenky či Easy karty, na Slovensku ani v zahraničí.

V appke vybavíte, čo potrebujete kdekoľvek a kedykoľvek.

Môžete do nej pridať všetky svoje čísla, čísla svojich blízkych či Magio internet, TV aj Pevnú linku.

Aby ste nič nezmeškali, appka vám pripomenie úhradu faktúry alebo pošle info o novinkách,

ak si zapnete upozornenia.

V appke si môžete jednoducho zmeniť aj svoj paušál,

pokojne aj každý mesiac.

Neviete si rady? V aplikácii nájdete

aj sekciu s množstvom užitočných informácií.

AKCIE A NOVINKY

Prejdi na nový paušál a vyhraj iPhone 11

Aktivujte si nový paušál cez Telekom appku alebo eshop a vyhrajte každý týždeň iPhone 11! Súťaž platí pre všetkých, ktorí si od 5.10. - 1.11. 2020 zmenia svoj aktuálny paušál Happy, ÁNO alebo ÁNO Biznis za nový cez Telekom appku alebo eshop.

Na nový paušál môžete prejsť bezplatne kedykoľvek počas viazanosti. Vaše telefónne číslo aj doba viazanosti sa zachová. Ak máte paušál s mobilom, poplatok zaň ostáva rovnaký.

PREJSŤ NA NOVÝ PAUŠÁL
Štatút súťaže