Všetko dôležité na jednom mieste
Nová aplikácia Telekom

Výhody novej aplikácie Telekom

Všetko dôležité na jednom mieste

Spravujte všetky svoje mobilné a fixné služby aj služby svojich blízkych na jednom mieste.

Jednoduché ovládanie

Orientácia v aplikácii a jej ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie. Zo stručného menu sa rýchlo dostanete k prehľadne usporiadaným informáciám a funkciám.

Nový, moderný dizajn

Zmodernizovali sme prostredie aplikácie, ktoré milo prekvapí príjemnými farbami, ikonkami a dizajnom, ktorý odráža vaše potreby.

FUNKCIE NOVEJ APLIKÁCIE

Faktúry a platby

Faktúry nájdete v prehľadnom zozname. Aplikácia vám umožní uhradiť jednu alebo viaceré faktúry za rôzne služby naraz. Navyše si môžete uložiť údaje o platobnej karte na ďalšie použitie

Prehľad o spotrebe, produktoch a službách

V aplikácii nájdete koľko vám zostáva voľných minút, SMS, MMS a dát do konca zúčtovacieho obdobia vášho telefónneho čísla a telefónnych čísiel, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Zároveň aj prehľad o vašich fixných službách.

Kúpa dátových balíčkov

Cez aplikáciu si jednoducho dokúpite dátové balíčky pre vaše telefónne číslo a telefónne čísla, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Suma dokúpeného dátového balíčku sa vám pripočíta do faktúry.

Dobitie Easy karty online

Dobite kredit sebe a svojim blízkym priam v aplikácii. Za kredit môžete zaplatiť platobnou kartou, ktorú si môžete jednoducho uložiť a využívať pri ďalších platbách.

AKCIE A NOVINKY

AKTIVÁCIA

vo svojom online obchode:

alebo

načítaním QR kódu:

zaslaním SMS:

Pošlite bezplatnú SMS s textom TELEKOM na 321a kliknite na prijatý link. Do on-line obchodu budete automaticky presmerovaný.