Telekom aplikácia
Najmenšia pobočka v mobile

Spustiť video

Výhody aplikácie Telekom

Všetko dôležité na jednom mieste

Spravujte všetky svoje mobilné a fixné služby aj služby svojich blízkych na jednom mieste.

Jednoduché ovládanie

Orientácia v aplikácii a jej ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie. Zo stručného menu sa rýchlo dostanete k prehľadne usporiadaným informáciám a funkciám.

Nový, moderný dizajn

Zmodernizovali sme prostredie aplikácie, ktoré milo prekvapí príjemnými farbami, ikonkami a dizajnom, ktorý odráža vaše potreby.

Čo appka dokáže

Bezproblémové pridanie všetkých služieb

Do appky jednoducho pridáte svoj paušál alebo EASY či mobilné čísla vašich blízkych. Zvoliť si môžete aj pripojenie rodného čísla, vďaka čomu sa vám do appky automaticky pripoja všetky vaše produkty, vrátane pevných služieb. Pre firmy ponúkame funkciu na pripojenie produktov a služieb pod ich IČO.

Postup pre pripojenie produktov nájdete vo wiki.

Bezpečné platby kartou aj cez Apple a Google Pay

Úhrada faktúr cez appku je maličkosť. Platiť môžete platobnou kartou alebo cez Apple Pay a Google Pay. Údaje o platobnej karte si môžete uložiť na ďalšie použitie a nabudúce platíte len jedným dotykom.

Prehľad nad faktúrami vždy a všade

V appke máte vždy k dispozícii históriu faktúr a možnosť stiahnuť si elektronickú faktúru vo formáte PDF, kde nájdete podrobný prehľad poplatkov či napríklad číslo adresáta.

Spotreba vždy pod palcom

V aplikácii najľahšie zistíte, koľko voľných dát, minút a SMS/MMS vám zostáva do konca zúčtovacieho obdobia na vašom paušále. Kontrolovať viete aj spotrebu na Easy karte. Môžete dokonca sledovať aj spotrebu vašich blízkych, ak si ich čísla pridáte do aplikácie.

Dobitie Easy karty za okamih

Kredit na Easy karte dobijete pohodlne sebe alebo vašim blízkym a po ruke máte aj prehľad nad históriou dobití. Za kredit zaplatíte cez Google Pay alebo platobnou kartou, ktorú si môžete uložiť a využívať pri ďalších platbách. Z karty si môžete nastaviť aj pravidelné mesačné dobíjanie na zvolené číslo. Ak si vyberiete možnosť Zahrnúť do faktúry, dobitá suma sa vám automaticky pripočíta do nasledujúcej faktúry za mobilné služby.

Dokúpenie dátového balíčka na pár klikov

Cez aplikáciu si jednoducho dokúpite dátové balíčky pre vaše telefónne číslo. Dátové balíčky sa dajú aktivovať aj na telefónne čísla vašich blízkych, ktoré ste si do appky pripojili. Suma dokúpeného dátového balíčka sa pripočíta do nasledujúcej faktúry.

Zabezpečenie aplikácie

Zriadiť si chránený prístup do Telekom aplikácie je hračka. Stačí, ak v nastaveniach aplikácie v časti Bezpečnosť zapnete „Zabezpečenie aplikácie“. Do appky sa potom dostanete len vy pomocou otlačku prstu alebo vašej tváre.

Zobrazenie PUK kódu

Zablokovali ste si omylom SIM kartu? Žiadny strach, vyriešite to v appke. Ak ste do aplikácie zadali vaše rodné číslo a ID kód, môžete si v nej zobraziť PUK a PUK2 kód pre mobilné číslo. Funkcia je pre vás dostupná aj ak máte aktívnu elektronickú komunikáciu.

AKCIE A NOVINKY

STIAHNUŤ APLIKÁCIU

vo svojom online obchode:

alebo

načítaním QR kódu:

zaslaním SMS:

Pošlite bezplatnú SMS s textom TELEKOM na 321a kliknite na prijatý link. Do online obchodu budete automaticky presmerovaný.