Nekonečné dáta zadarmo
Objavujte krásy Slovenska vďaka Telekomu

Sme radi, že vás môžeme potešiť dátami zadarmo, aby ste si toto leto užili naozaj bez obmedzení. Čakajú na vás výlety od Malých Karpát až po Tatry a je len na vás, ktoré nové miesta pri tom objavíte.

Nekonečne krásne Slovensko

Záleží nám na vás! Preto vám darujeme nekonečné dáta, aby ste si dlho očakávané leto užili naozaj naplno. Dostane ich každý náš zákazník s akýmkoľvek paušálom na celý júl a august 2021. Aj vďaka nekonečným dátam môžete objavovať krásne miesta, ktorých máme na Slovensku neúrekom.

Aktivujte si nekonečné dáta jednoducho

V Telekom aplikácii na vás čaká bezplatný balík Nekonečné dáta 1000 GB na celý júl, ktorý si môžete aktivovať od 1.7. do 31.7.2021 a rovnaký balík na august, ktorý sa dá aktivovať od 1.8. do 31.8. a platí tiež na celý mesiac.

Aktivovať dáta teraz Viac informáciíí o dátach v zahraničí

Sútaž o smartfóny na instagrame

Toto leto je ako stvorené pre objavovanie zákutí nášho krásneho Slovenska, o ktorých ešte veľa ľudí nevie. Využite svoje nekonečné dáta a zaveste na Instagram fotky malebných miest, ktoré nie sú veľmi navštevované a odporučili by ste ich navštíviť ostatným. Obrázky označte s hashtagom #nekonecneobjavy a budete v hre o 3 smartfóny.

Chcem súťažiť

Tipy od horskej služby

Inšpirujte sa na našom Instagrame. Nájdete tam viacero krásnych miest na Slovensku, ktoré nie sú preplnené a stojí za to ich vidieť. Tieto lokality sme pre vás vybrali spolu s Horskou záchrannou službou, ktorej sme už dlhoročným hrdým partnerom.

Objaviť krásy Slovenska

Vyhnite sa medveďom

Chodíte radi na turistiku, ale bojíte sa medveďov? Pustite si na túre Medvedí stopcast. V spolupráci s Horskou záchrannou službou sme vytvorili podcast, v ktorom sme pre vás nahrali zvuk rolničky na odplašenie medveďov. Stačí si ho len pustiť na túre a vy tým výrazne znížite riziko stretu s divou zverou. Medvedí stopcast nájdete na takmer všetkých podcastových platformách ako Deezer, Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts.

Vypočuť cez Deezer

Turistický semafor vo vašich službách

Spojili sme sa s Ministerstvom životného prostredia, aby ste si dovolenku na Slovensku užili ešte viac. Vďaka Turistickému semaforu, ktorému poskytujeme dáta, jednoducho zistíte, ktoré lokality sú aktuálne plné turistov, a ktoré sú prázdne. Využite naše nekonečné dáta a objavujte nekonečné krásy Slovenska.

Aktuálny stav

Vybitý mobil v prírode? Nabije ho Lesná nabíjačka

Turistické smerovníky odjakživa pomáhali ľuďom zorientovať sa v prírode. Odteraz bude jeden z nich pomáhať aj smartfónom. V spolupráci s TANAP-om a Horskou záchrannou službou sme pretvorili klasický turistický smerovník na solárnu Lesnú nabíjačku. Nájdete ju na Starolesnianskej poľane, v blízkosti Rainerovej útulne vo Vysokých Tatrách.