Microsoft Lumia 550

  • Celková hmotnosť: 141,9 g
  • Rozmery (výška x šírka x hrúbka): 136,1 x 67,8 x 9,9 mm
  • Uhlopriečka: 4,7"
  • Rozlíšenie: 1280 x 720 pixelov
  • Typ SIM karty: nano SIM (4FF)
  • Typ: dotykový
  • Celková zdieľaná interná pamäť: 8 GB
  • Operačný systém: Windows 10 Mobile
  • Rozlíšenie fotoaparátu: 5 Mpix

 

 

Manuály a návody

Nastavenie mobilnej siete

Týmto nastavením si vyhľadáte niektorú z dostupných mobilných sietí v oblasti, v ktorej sa práve nachádzate. Toto nastavenie Vám môže pomôcť v prípadoch, kedy sa Váš mobilný telefón v automatickom režime nedokáže prihlásiť do siete sám, prípadne ak si chcete navoliť inú sieť.

Vypnutie mobilných dát

Toto nastavenie zobrazuje vypnutie dátových prenosov v mobilnej sieti.

Zdieľanie mobilného internetu

Zapnutím funkcie zapnete zdieľanie mobilného dátového pripojenia Vášho mobilného telefónu s inými zariadeniami podporujúcimi pripojenie cez bezdrôtovú sieť.

Nastavenie služby CLIR

Služba CLIR slúži na skrytie / zobrazenie telefónneho čísla volajúceho. To znamená, pri zapnutej službe CLIR sa vašim známym, ani nikomu inému, pri vašom zavolaní nezobrazí vaše číslo.

Nastavenie centra správ SMS

Toto nastavenie slúži na opravu chybne zadaného čísla centra správ v prípade, kedy z Vášho mobilného telefónu nedokážete odosielať textové správy (SMS).

Filtrovanie hovorov

Toto nastavenie vypína filtrovanie hovorov a správ z Vami zadaných čísel.

Nastavenie MMS správ

Mobilné telefóny predávané v sieti Telekomu už nastavenia multimediálnych sprav majú. Tieto nastavenia meňte len v prípade, kedy Vám multimediálne správy nefungujú, prípadne ak Vám z nejakého dôvodu úplne chýbajú.

Nastavenie medzinárodných hovor

Asistent medzinárodných hovorov slúži na automatické pridávanie predvoľby pred Vami volané telefónne čísla. Môže však spôsobovať aj problémy pri volaní, ak je prednastavená nesprávna predvoľba.

Nastavenie mobilného internetu

Mobilné telefóny predávané v sieti Telekomu už nastavenia internetu majú. Tieto nastavenia meňte len v prípade, kedy Vám internet nefunguje, prípadne ak Vám z nejakého dôvodu úplne chýbajú.

Vypnutie mobilných dát v zahraničí

Týmto nastavením si vypnete dátové prenosy v zahraničí. Vyhnete sa tak zvýšeným nákladom za dátovú prevádzku v roamingu.

Nastavenie rýchlosti mobilnej siete

Toto nastavenie umožňuje zmenu režimu siete. V oblastiach so slabým 4G, prípadne 3G pokrytím je vhodné prepnúť režim siete na 3G, prípadne 2G sieť.

Obnovenie pôvodného nastavenia telefónu

Tento návod zobrazuje postup pre obnovenie Vášho zariadenia do pôvodných továrenských nastavení. Pred samotným obnovením Vám odporúčame vykonať si zálohu dát. Týmto sa z Vášho zariadenia zmažú všetky Vaše osobné údaje.