T-platba

Plaťte na internete jednoducho pomocou mobilného telefónu.

Vážený zákazník, od 21.11.2018 dochádza k zmene podmienok využívania služby T-Platba (Napríklad: Google Play alebo Apple nákupy) prostredníctvom dátovej SIM karty Mobilného Internetu. O využívanie služby prostredníctvom dátovej karty je potrebné požiadať telefonicky na čísle 0800123456 v prípade fyzickej osoby, alebo na čísle 0800123500 v prípade podnikateľa alebo právnickej osoby, alebo osobne na predajnom mieste Telekomu. Služba T-Platba na dotknutej dátovej SIM karte Vám bude následne bezplatne sprístupnená. Ak si želáte vo využívaní služby T-Platba pokračovať, kontaktujte nás, prosím, na vyššie uvedených telefónnych číslach alebo osobne na predajni.
Pozor! Zmeny sa netýkajú využívania T-platby prostredníctvom mobilných hlasových paušálov (Happy, ÁNO, Bez záväzkov), u ktorých je služba poskytovaná automaticky.

Nestrácajte čas zdĺhavými platbami a komplikovaným prepisovaním údajov zo svojej karty pri transakciách. Teraz môžete platiť jednoducho, pohodlne, ale hlavne bezpečne – a to všetko len pomocou svojho mobilného telefónu.

Obsah

Aké výhody vám služba ponúka?

  • Okamžitá možnosť nakupovania bez nutnosti registrácie alebo aktivácie.
  • K plateniu vôbec nepotrebujete svoju platobnú kartu. Jednoducho zaplatíte priamo zo svojho mobilného účtu, alebo predplateného kreditu.
  • Podpora jednorazových, ale aj pravidelných platieb.
  • Všetky platby máte úplne pod kontrolou.

Kde možno platiť?

Google Play, Microsoft Store, Apple App Store, Apple Music, iTunes a iBooks, Boku Pay by Mobile, Fortumo

Ako zaplatiť?

  • Návod na nákup cez partnera Google Play je na tejto linke.
  • Návod na nákup cez partnera Microsoft je na tejto linke.
  • Návod na nákup cez partnera Apple je na tejto linke, príp. si T-platbu na nákup cez Apple aktivujte priamo tu(Odporúčame vám použiť prehliadač Safari alebo Chrome).
  • Návod na nákup na internete (Boku, Fortumo):

Vyúčtovanie

Zákazníkom s paušálom príslušnú sumu za digitálny obsah či službu vyúčtujeme v mesačnej faktúre za služby mobilnej siete. Zákazníkom s predplateným kreditom odpočítame príslušnú sumu za digitálny obsah či službu z kreditu.

Limity a poplatky

Všetky limity, poplatky a ďalšie informácie nájdete v obchodných podmienkach služby.

Najčastejšie otázky

Mobilná aplikácia TelekomStiahnite si mobilnú appku a majte všetko dôležité na jednom mieste.