Výhody Magenta 1

V Magenta 1 si môžete vybrať zľavu 10 % na vybrané služby vo svojej Magenta 1 alebo kredit na benefity v dvojnásobnej výške zľavy. Benefity si môžete meniť pohodlne v Telekom aplikácii alebo Magenta 1 portáli každých 30 dní za iné alebo ich po 90 dňoch vymeniť späť za zľavu 10 %.

Obsah

Správa výhod v Magenta 1

Pre správu Magenta 1 využite Telekom aplikáciu. Na hlavnej obrazovke ťuknite na Zobraziť Magenta 1 a následne pod zoznamom benefitov ťuknite na obrázok Využite svoju Magenta 1 na maximum. Zobrazí sa vám Magenta 1 portál, do ktorého budete automaticky prihlásený. V prípade, že Telekom aplikáciu nepoužívate, môžete sa prihlásiť na tejto stránke. Na prihlásenie použite svoje telefónne číslo, prípadne číslo adresáta. Na kontaktné číslo uvedené v zmluve vám bude zaslaný jednorazový prihlasovací kód. Po prihlásení sa vám zobrazí Magenta 1 portál, kde môžete vidieť:

Ak využívate Magenta zľavu:

 • 10% výška Magenta 1 zľavy
 • Výška Magenta 1 kreditu na benefity
 • Benefity, ktoré máte možnosť využívať
 • Svoje služby v Magenta 1

 

Ak využívate benefity:

 • Výška Magenta 1 kreditu na benefity a jeho čerpanie
 • Benefity, ktoré máte aktivované
 • Svoje služby v Magenta 1

Magenta 1 benefity

V Magenta 1 si môžete vybrať benefity, ktoré môžete využívať za Magenta 1 kredit. Na výber máte tieto benefity:

 • HBO Max
 • CANAL+ streamovacia služba
 • 2x viac + darovanie dát
 • Rýchlejší optický internet
 • Wow Wi-Fi
 • Extra TV balíčky
 • Magio TV viac

 

Aktivácia benefitu HBO Max

Ak si za HBO Max v súčasnosti v Telekome platíte mesačný poplatok, môžete naň využiť Magenta 1 kredit a po aktivácii benefitu získať 100% zľavu. Ak HBO Max v súčasnosti nevyužívate, môžete si aktivovať službu so 100 % zľavou.

1. Pre registráciu je potrebné uviesť e-mailovú adresu, ku ktorej aktuálne neexistuje aktívny HBO Max účet. Ak ste v minulosti využívali HBO Max, ale aktuálne nie je účet aktívny, môžete využiť rovnakú e-mailovú adresu.

2. Na váš kontaktný e-mail vám zašleme registračný link. Po kliknutí naň budete automaticky presmerovaný na stránku HBO Max, kde vyplníte svoje registračné údaje.

3. Po úspešnej registrácii si do smart TV, mobilu alebo iného zariadenia, stiahnite aplikáciu HBO Max. Po prihlásení do aplikácie môžete začať so sledovaním atraktívneho programu.

 

Aktivácia benefitu CANAL+ streamovacia služba

Pre registráciu je potrebné uviesť e-mailovú adresu, ku ktorej aktuálne neexistuje aktívny CANAL+ účet. Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú na váš kontaktný e-mail zaslané inštrukcie potrebné k registrácii do služby CANAL+.

 

Aktivácia benefitu 2x viac + darovanie dát

Benefit 2 x viac + darovanie dát  v hodnote 5 € z Magenta 1 kreditu si môžete aktivovať v Magenta 1 portáli. Následne získate dvojnásobné dáta, SMS, minúty, pre všetky Telekom paušály v Magenta 1. Získané dáta môžete aj darovať v rámci Magenta 1. Pre program Bez záväzkov alebo Predplatenku budete môcť darovať dáta do výšky 2 GB mesačne z každého Telekom paušálu. Viac informácií o darovaní dát s benefitom  benefitom 2x viac + darovanie dáta.

 

Aktivácia benefitu Rýchlejší optický internet

Rýchlejší optický internet  je Magenta 1 benefit v hodnote 5 € z Magenta 1 kreditu, ktorý si môžete aktivovať v Magenta 1 portáli. Po aktivácii benefitu získavate zvýšenú rýchlosť fixného optického internetu na všetky programy optického internetu v skupine.

Rýchlosť fixného internetu s benefitom Rýchlejší optický internet po 15. 3. 2024:

Názov programu Rýchlosť sťahovania / Rýchlosť sťahovania s benefitom Rýchlejší optický internet (Mbit/s)  Rýchlosť odosielania  / Rýchlosť odosielania s benefitom Rýchlejší optický internet (Mbit/s) 

OptikNET ŠTART

80/160

30/60

OptikNET IDEÁL

 500/850

100/200

OptikNET EXTRA

850/1000

200/300

OptikNET MAX

1000/1000 

300/500

 

Aktivácia benefitu Wow Wi-Fi

Benefit Wow Wi-Fi sa v ponuke benefitov zobrazí len v prípade, ak máte inštalovanú službu Wow Wi-Fi, na ktorú si viete aktivovať kredit v plnej hodnote sumy služby. Ceny Wow Wi-Fi závisia od rozlohy vašej domácnosti alebo firmy. Viac o službe Wow Wi-Fi

 

Aktivácia benefitu extra TV balíčky

Aktiváciou tohto benefitu je možné získať až 3 ďalšie TV balíčky k vašej existujúcej Magio TV M, okrem tých, ktoré už bezplatne využívate v rámci služby. V cene vašej Magio TV M už máte zahrnuté 3 programové balíčky zo šiestich.

Dostupné programové balíčky: Dokumentárny, Filmový, Hudba a deti, Športový, Voľný čas, Štýl a fakty. Ak si niektorý balíček platíte, je možné naň uplatniť 100% zľavu. Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú vybrané TV stanice aktivované automaticky, bez nutnosti reštartu zariadenia. Benefit sa zobrazí len v prípade, ak využívate TV M. Za každý aktivovaný balíček vám bude odrátaná suma 1,97 € z kreditu.

 

Aktivácia Magio TV viac

Užite si viac TV staníc za rovnakú cenu. Pre Magio TV M s benefitom Magio TV viac získate prístup k exkluzívnemu športovému, filmovému a detskému obsahu a prístup k streamovacej aplikácii CANAL+.

Pre Magio TV L s benefitom Magio TV viac získate prístup k ďalším 30 prémiovým TV staniciam.

Viac o ponuke TV staníc

Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú vybrané TV stanice aktivované automaticky, bez nutnosti reštartu zariadenia. Benefit je nutné aktivovať ku každej TV službe samostatne. Za každú aktiváciu vám bude odrátaná suma 5 € z kreditu.