Výhody Magenta 1

V Magenta 1 si môžete vybrať zľavu 10 % na vybrané služby vo svojej Magenta 1 alebo kredit na benefity v dvojnásobnej výške zľavy. Benefity si môžete meniť pohodlne v Telekom aplikácii alebo Magenta 1 portáli každých 30 dní za iné alebo ich po 90 dňoch vymeniť späť za zľavu 10 %.

Obsah

Prihlásenie do Magenta 1

Pre správu Magenta 1 / Magenta 1 Biznis využite:

 • Telekom aplikáciu - na hlavnej obrazovke ťuknite na baner Zobraziť Magenta 1, následne na baner Využite svoju Magenta 1 na maximum a budete automaticky presmerovaný a prihlásený na správu benefitov.
 • Magenta 1 portál - prihláste sa prostredníctvom mobilného tel. čísla alebo v prípade služieb pevnej siete číslom adresáta, ktoré nájdete na prednej strane svojej faktúry.

V oboch prípadoch vám príde SMS s overovacím kódom na kontaktné telefónne číslo.

 

Správa výhod v Magenta 1

Po prihlásení sa vám zobrazí Magenta 1 portál, kde môžete vidieť, akú zľavu momentálne čerpáte. Zároveň sa  vám zobrazí aj možnosť zmeniť Magenta 1 zľavu 10% na a Magenta 1 kredit, ktorý je v dvojnásobnej výške zľavy. Prvú zmenu zo zľavy na benefity môžete urobiť okamžite. Následne sa možnosť zmeny zamkne na 30 dní pre zmenu z jedného benefitu na druhý a  na 90 dní pre zmenu z benefitov na zľavu.

V závislosti od služieb a programov, aké v Magenta 1 / Magenta 1 Biznis máte, sa vám zobrazujú všetky benefity, ktoré si môžete aktivovať. Zároveň ich môžete filtrovať podľa konkrétnej služby.

 

Prechod zo zľavy na benefity

Pre prechod zo zľavy na benefity je potrebné aktivovať si benefity a potvrdiť ich. Zľava bude následne deaktivovaná automaticky.

 

Prechod z benefitov na zľavu

Prechod z využívania benefitov na zľavu je možný po 90 dňoch od aktivácie benefitov. Pokiaľ nie je prechod možný, zobrazí sa počet dní do doby, kedy bude možné uskutočniť zmenu. Pokiaľ je zmena na zľavu možná, potvrdíte ju ťuknutím na tlačidlo,

Magenta 1 benefity

V Magenta 1 si môžete vybrať benefity, ktoré môžete využívať za Magenta 1 kredit. Na výber máte tieto benefity:

 • Streamovacia služba Max
 • CANAL+ streamovacia služba
 • 2x viac + darovanie dát
 • Rýchlejší optický internet
 • Wow Wi-Fi
 • Extra TV balíčky
 • Magio TV viac
 • Navzájom v spojení
 • Magenta 1 MIXI

 

Streamovacia služba Max

Ak si za službu Max v súčasnosti v Telekome platíte mesačný poplatok, môžete na ňu využiť Magenta 1 kredit a po aktivácii benefitu získať 100% zľavu.

Ak službu Max v súčasnosti nevyužívate, môžete si aktivovať službu so 100 % zľavou.

 • Pre registráciu je potrebné uviesť e-mailovú adresu, ku ktorej aktuálne neexistuje aktívny Max účet. Ak ste v minulosti využívali Max alebo HBO Max alebo HBO GO, ale aktuálne nie je účet aktívny, môžete použiť rovnakú e-mailovú adresu.
 • Na váš kontaktný e-mail vám zašleme registračný link. Po kliknutí naň budete automaticky presmerovaný na stránku služby Max, kde vyplníte svoje registračné údaje.
 • Po úspešnej registrácii si do smart TV, mobilu alebo iného zariadenia, stiahnite aplikáciu Max. Po prihlásení do aplikácie môžete začať so sledovaním atraktívneho programu.

Za aktiváciu benefitu vám bude odrátaná suma 6 EUR z Magenta 1 kreditu.

 

CANAL+ streamovacia služba

Pre registráciu je potrebné uviesť e-mailovú adresu, ku ktorej aktuálne neexistuje aktívny CANAL+ účet. Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú na váš kontaktný e-mail zaslané inštrukcie potrebné k registrácii do služby CANAL+.

Za aktiváciu benefitu vám bude odrátaná suma 6 EUR z Magenta 1 kreditu.

 

2x viac + darovanie dát

Benefit 2 x viac + darovanie dát  v hodnote 5 EUR z Magenta 1 kreditu si môžete aktivovať v Magenta 1 portáli. Následne získate dvojnásobné dáta, SMS, minúty, pre všetky Telekom paušály v Magenta 1. Získané dáta môžete aj darovať v rámci Magenta 1. Pre program Bez záväzkov alebo Predplatenku budete môcť darovať dáta do výšky 2 GB mesačne z každého Telekom paušálu.

Za aktiváciu benefitu vám bude odrátaná suma 5 EUR z Magenta 1 kreditu.

Viac informácií o darovaní dát s benefitom  benefitom 2x viac + darovanie dáta.

 

Rýchlejší optický internet

Rýchlejší optický internet  je Magenta 1 benefit v hodnote 5 EUR z Magenta 1 kreditu, ktorý si môžete aktivovať v Magenta 1 portáli. Po aktivácii benefitu získavate zvýšenú rýchlosť fixného optického internetu na všetky programy optického internetu v skupine.

Za aktiváciu benefitu vám bude odrátaná suma 5 EUR z Magenta 1 kreditu.

Rýchlosť fixného internetu s benefitom Rýchlejší optický internet po 15. 3. 2024:

Názov programu Rýchlosť sťahovania / Rýchlosť sťahovania s benefitom Rýchlejší optický internet (Mbit/s)  Rýchlosť odosielania  / Rýchlosť odosielania s benefitom Rýchlejší optický internet (Mbit/s) 

OptikNET ŠTART

80/160

30/60

OptikNET IDEÁL

 500/850

100/200

OptikNET EXTRA

850/1000

200/300

OptikNET MAX

1000/1000 

300/500

 

Wow Wi-Fi

Benefit Wow Wi-Fi sa v ponuke benefitov zobrazí len v prípade, ak máte inštalovanú službu Wow Wi-Fi, na ktorú si viete aktivovať kredit v plnej hodnote sumy služby. Po zakliknutí benefitu sa aktivuje 100 % zľava na mesačný poplatok za službu. Za aktiváciu benefitu vám bude odrátaná z Magenta 1 kreditu suma, ktorá zodpovedá cene za službu (podľa rozlohy vašej domácnosti alebo firmy). V prípade, ak chcete využívať tento benefit, tu požiadajte o aktiváciu služby Wow Wi-Fi.

Upozornenie: V cene programu služby Wow Wi-Fi XL je zahrnuté používanie troch Wi-Fi Extra zariadení, na ktoré sa uplatní 100 % zľava po využití benefitu. 100 % zľava sa neuplatní za štvrté a každé ďalšie inštalované Wi-Fi Extra zariadenie.  

 

Extra TV balíčky

Aktiváciou tohto benefitu je možné získať až 3 ďalšie TV balíčky k vašej existujúcej Magio TV M, okrem tých, ktoré už bezplatne využívate v rámci služby. V cene vašej Magio TV M už máte zahrnuté 3 programové balíčky zo šiestich.

Dostupné programové balíčky: Dokumentárny, Filmový, Hudba a deti, Športový, Voľný čas, Štýl a fakty. Ak si niektorý balíček platíte, je možné naň uplatniť 100% zľavu. Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú vybrané TV stanice aktivované automaticky, bez nutnosti reštartu zariadenia. Benefit sa zobrazí len v prípade, ak využívate TV M. Za každý aktivovaný balíček vám bude odrátaná suma 1,97 EUR z kreditu.

 

Magio TV viac

Užite si viac TV staníc za rovnakú cenu. Pre Magio TV M s benefitom Magio TV viac získate prístup k exkluzívnemu športovému, filmovému a detskému obsahu a prístup k streamovacej aplikácii CANAL+.

Pre Magio TV L s benefitom Magio TV viac získate prístup k ďalším 30 prémiovým TV staniciam.

Viac o ponuke TV staníc

Po úspešnej aktivácii benefitu, o ktorej vás budeme informovať SMS správou, vám budú vybrané TV stanice aktivované automaticky, bez nutnosti reštartu zariadenia. Benefit je nutné aktivovať ku každej TV službe samostatne. Za každú aktiváciu vám bude odrátaná suma 5 EUR z kreditu.

 

Navzájom v spojení

Benefit Navzájom v spojení sa aktivuje automaticky pre všetky paušály, programy Bez záväzkov a Predplatenky vo vašej Magenta 1 / Magenta 1 Biznis. Benefit je aktívny bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli využívať  Magenta 1 zľavu 10 % alebo Magenta 1 kredit na benefity. Aktívny benefit sa vám zobrazí:

 • Na začiatku lišty pri vašom mene
 • Pri mobilných službách na konci v  Magenta 1

 

Magenta 1 MIXI

Benefit Magenta 1 MIXI máte automaticky aktivovaný po vzniku Magenta 1 / Magenta 1 Biznis bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli využívať  Magenta 1 zľavu 10 % alebo Magenta 1 kredit na benefity.

V Telekom aplikácii v v sekcii  Magenta 1 MIXI máte na výber nové výhodnejšie balíčky:

30-dňová platnosť:

 • 5 GB za 3 EUR
 • 10 GB za 5 EUR

 

7-dňová platnosť:

 • 1 + 1 GB za 1,19 EUR
 • 2 + 2 GB za 1,69 EUR
 • 3 + 3 GB za 2,19 EUR