Mobilná televízia Magio GO

Mobilná televízia Magio GO umožňuje sledovať obľúbené programy na mobile, notebooku či tablete, kdekoľvek sa nachádzate. Programy môžete sledovať kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet (napr. 3G, 4G, WiFi) a až na troch zariadeniach súčasne. 

Obsah

Základné informácie o Magio GO

V rámci služby Magio GO rozlišujeme 2 skupiny zákazníkov:

 • zákazníci s Magio Televíziou
 • zákazníci bez Magio Televízie

Zákazníci Magio Televízie majú službu Magio GO zadarmo. Navyše, môžu s Magio GO sledovať aj TV kanály z vyššieho balíčka Magio GO Premium, ak ich majú medzi programovými balíčkami svojej Magio Televízie. Zákazník s aktivovanou doplnkovou službou TV Archív na Magio Televízii má automaticky aktivovaný Magio GO Archív ZADARMO.

Zákazníci bez Magio Televízie, ktorí si objednali službu Magio GO po 1.7.2015, majú v cene služby automaticky aktívny aj Magio GO Archív.

 

Varianty služby - Magio GO a Magio GO Premium

Mobilnú televíziu Magio GO ponúkame v dvoch balíčkoch, Magio GO a Magio GO Premium.

Pre variantu Magio GO je dostupné živé vysielanie 12 TV kanálov a pre Magio GO Premium je prístup k 62 kanálom.

Doplnková služba Magio GO Archív ponúka 7-dňový archív a je automatickou súčasťou oboch balíčkov zriadených po 1.7.2015.

Objednanie Magio GO

Po aktivácii Magio GO dostanete notifikačnú správu (SMS/email) s vaším GO ID.

Registrácia a prihlásenie do Magio GO

 1. Po objednaní služby počkajte na doručenie SMS s GO ID kódom, ktorý použijete pri registrácii.
 2. V aplikácii Magio GO cez mobil, tablet alebo v PC na stránke www.magiogo.sk/registracia vyplňte formulár:
  • Zvoľte si Používateľské meno.
  • Zvoľte si prihlasovacie Heslo. Heslo musí obsahovať aspoň 6 znakov, 2 číslice a 2 písmená.
  • Uveďte váš e-mail pre overenie používateľa.
  • Do kolónky ID kód zadajte GO ID kód z SMS/e-mailu, ktorý ste prijali po zriadení služby (TV zákazník môže použiť MSTV ID alebo TV ID kód z faktúry)
 3. Po dokončení registrácie sa môžete prihlásiť s vytvoreným účtom (užívateľským menom a heslom) na stránke www.magiogo.sk alebo priamo v mobile či v tablete cez aplikáciu Magio GO.

Mobilná aplikácia Magio GO

Živé vysielanie cez internet môžete sledovať aj cez svoj smartfón alebo tablet.

Magio GO aplikácia je dostupná pre OS Android 4.0 a vyššie a pre iOS 9.0 a vyššie.

      

TIPY pre používanie

Obľúbené televízne kanály

Obľúbené televízne kanály si nastavíte v časti Kanálová mapa. Kliknutím na ikonku play v názve programu sa zobrazí stránka Info o programe, ktorý je dostupný naživo. Kliknutím na ikonku play vpravo hore spustíte živé vysielanie daného TV kanála.

Rodičovský zámok

Kód pre Rodičovský zámok je prednastavený na „0000“. Tento PIN kód si jednoducho zmeníte v časti Nastavenia.

Sledovanie na viacerých zariadeniach

Registrácia zariadenia (smartfón, tablet, PC) je automatická po spustení živého vysielania. Vďaka Magio GO môžete súčasne využívať maximálne 4 zariadenia.

Ak chcete odstrániť zariadenie, to bude možné až po 24 hodinách od jeho zaregistrovania k danému Magio GO účtu. Následne sa môžete prihlásiť do aplikácie s ďalším, novým zariadením.

Nahrávanie programov

Nahrávať je možné len archívne kanály. Pokiaľ máte Magio GO alebo Magio GO Premium ako samostatnú službu, k dispozícii je 10 hodín nahrávok. Pre Magio GO k Magio Televízii je nahrávanie dostupné na 1 hodinu nahrávok. Nahrávky GO sú sieťové a nie sú uložené na vašom Magio TV Boxe. Uchovávame ich približne 6 mesiacov od ich uskutočnenia alebo do vymazania užívateľom.

Rozdiel medzi nahrávkou na Magio GO účet a Magio TV Box

Nahrávka v rámci Magio GO účtu je sieťová nahrávka, ktorá je uložená na serveroch ST a máte k nej kedykoľvek prístup. Takto zaparkovaný program si spustíte presne od momentu, kedy ste ho pozastavili, teda zaparkovali. Nahrávka cez Magio TV Box je nahrávka, ktorá sa uloží na HDD vášho Magio TV Boxu (pokiaľ ste zákazník Magio Televízie a máte Magio Box IPTV / televíziu na pevnej sieti).

Cez aplikáciu Magio GO si môžete nastaviť vlastnú Kanálovú mapu pre svoje mobilné zariadenie, ktorá sa potom zobrazí v časti Obľúbené. Pokiaľ ste zákazníkom Magio Televízie, môžete si cez položku Kanálová mapa nastaviť vlastné poradie kanálov aj pre svoj Magio TV Box doma.

Ak ste zákazník Magio Televízie (na pevnej sieti alebo cez satelit) môžete cez aplikáciu nahrávať programy aj na váš Magio TV Box doma.

Archív

Magio GO Archív je dostupný pre 10 TV kanálov v rámci služby Magio GO a pre 20 TV kanálov v rámci služby Magio GO Premium. Magio GO Archív je poskytovaný automaticky v rámci ceny služby Magio GO resp. Magio GO Premium. Ak využívate Magio GO k svojej Magio Televízii, môžete Magio GO Archív bezplatne využívať na TV kanáloch, ktoré máte aktivované v rámci programu a balíčkov vašej Magio Televízie a zároveň v rámci zvoleného programu Magio TV Archívu.  

 

Neskoršie dopozeranie

Cez dolnú lištu sa dá posunutím guľôčky na ovládacom paneli obraz pretočiť na začiatok v dĺžke až 90 minút dozadu.

Manuály a návody

   Návod na inštaláciu pluginu do prehliadača Chrome
| PDF | 06. 03. 2017 | 615 kB

   Pravidlá ochrany súkromia Magio Go
| PDF | 15. 03. 2017 | 206 kB

 

Najčastejšie otázky