Vitajte v Magenta 1 a užívajte si výhody

Ako poďakovanie za to, že ste s nami, sme Vás zaradili do nášho programu skupinových výhod Magenta 1.
Členstvo v Skupine je úplne zadarmo, nevyplývajú z neho žiadne záväzky a môžete ho kedykoľvek zrušiť. Kto by to však robil? ;)

 

Výhody Skupiny Magenta 1

  • Môžete telefonovať a sms-kovať so svojimi blízkymi v skupine v rámci SR bezplatne
  • Ak máte T paušál alebo paušál ÁNO a aspoň jednu službu Službu Pevnej siete v programe M alebo vyššie alebo Službu Pevnej siete DIGI v Skupine Magenta 1, získate viac dát a volaní k Vášmu paušálu.
  • Zároveň sa o dáta, ktoré ste v Magente získali navyše môžete podeliť so svojimi blízkymi v skupine.
  • Ak máte v skupine Magenta 1 zaradenú Magio TV, môžete si  zadarmo aktivovať Magenta 1 TV archív.
  • Ak máte v skupine Magenta 1 zaradený Magio Internet OptikNET, automaticky získavate vyššiu rýchlosť sťahovania aj odosielania dát. 
  • Ak máte paušál Happy M alebo vyšší a pridáte do Skupiny ďalšieho blízkeho s paušálom M alebo vyšším, môžete získať zľavu na mesačný poplatok za Váš paušál Happy. Výšku zľavy sa dozviete po prihlásení sa na stránke Skupiny Magenta 1 tu. Zľavu môžete získať na Váš aktuálny paušál a tiež na nové čísla zaradené do Vašej Skupiny.
  • Člen Skupiny s Easy kartou môže získať dvojnásobný objem Extra dát v balíčku VŽDY GIGA alebo VŽDY 2 GIGA, ak sú v skupine aspoň 2 Služby Pevnej siete ST v programe M alebo vyššie, resp. Služby Pevnej siete DIGI.

 

S Magentou 1 získavate aj tieto bezplatné výhody:

  • V prípade výpadku Magio internetu neobmedzené mobilné dáta na 48 hod. zadarmo.
  • V prípade výpadku Magio televízie neobmedzené mobilná dáta na 48 hod. zadarmo, čím Vám zabezpečíme bezstarostné využívanie internetovej televízie Magio GO.
  • Mobil za zvýhodnenú cenu pri predlžovaní paušálu alebo novom paušále podľa aktuálnej ponuky.

 

Tieto všetky výhody Skupiny máte úplne zadarmo, za to, že ste s nami. Výhody môžete začať využívať hneď. Do svojej Skupiny sa prihlásite jednoducho, svojím mobilným telefónnym číslom.

 

Prejsť do mojej Skupiny Magenta 1 Tipy, ako spravovať svoju Skupinu ->


 


Zrušenie členstva v Skupine Magenta 1

Členstvo v Skupine môžete zrušiť jednoducho. Prihláste sa do svojej Skupiny Magenta 1 a v dolnej časti stránky kliknite na Zrušiť Skupinu.

Úplné informácie a podmienky Skupiny Magenta 1 sú uvedené v Osobitných podmienkach pre poskytovanie zliav Magenta 1. Pojmy používané s veľkými písmenami majú rovnaký význam ako v Osobitných podmienkach pre poskytovanie zliav Magenta 1. Zľavy a výhody využívané v Skupine Magenta 1 nemusia byť plne zlučiteľné a súčasne využívané s inými výhodami v ponuke Telekomu.