Zažite rast svojho podnikania s T Biznis efektom

Spájame naše špičkové technológie a podporu najširšieho tímu profesionálov, aby váš biznis mohol rásť.

Využite spojenie tímu profesionálov so špičkovými technológiami a zažite rast svojho biznisu s názvom T Biznis Efekt.


Aby mohol váš biznis napredovať, prinášame synergiu širokého tímu profesionálov a kvalitných technológií. Sme pripravení pomôcť vášmu podnikaniu s transformáciou na úspešnú a modernú firmu, ktorá bude konkurencieschopná doma aj v zahraničí. Spoľahnite sa na nás a zažite to, čo nazývame T Biznis efekt.

T Biznis Efekt

Poskytneme vám podporu profesionálov a kvalitné technológie, s ktorými váš biznis porastie.

Certifikovaní experti

O servis vašich služieb sa postará široký tím špeciálne vyškolených odborníkov s certifikátom.

Starostlivosť o zákazníka

Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste, či už sa potrebujete poradiť alebo nájsť nové riešenia.

Špičkové technológie

Pri všetkých riešeniach pre vašu firmu pracujeme s najkvalitnejšími dostupnými technológiami.

High-Tech sieť

S nami vstúpite do kvalitnej a viacnásobne ocenenej telekomunikačnej siete s celosvetovým pokrytím.

Čo prináša T Biznis efekt

Sústreďte sa na podnikanie a T Biznis IT riešenia nechajte na našich odborníkov. S využitím dlhoročného know-how v oblasti manažovaných služieb prinášame bezproblémový chod aj veľkých firiem a korporácií. Nezáleží na tom, v akom odvetví podnikáte, zažite s nami T Biznis efekt a nechajte svoj biznis rásť.

Ponúkame nadštandardné T biznis IT riešenia

Prinášame vášmu podnikaniu oveľa viac, ako bežní poskytovatelia IT služieb. Vďaka spojeniu odborníkov, špičkových technológií, širokej ponuky Telekom služieb a proaktívneho zákazníckeho servisu sme pripravení zabezpečiť najlepšie dostupné T biznis IT riešenia pre bezpečnosť a fungovanie infraštruktúry vášho podnikania.

Naše komplexné riešenie pre firmy obsahuje:

  • IT bezpečnosť
  • Správa siete
  • Inovácie
  • Digitalizácia a Cloud
  • Volanie a internet
bezpecnost

Váš štít proti kybernetickým hrozbám


Technologické poruchy, nebezpečný malware alebo útoky hackerov. S digitálnou transformáciou prichádza na svet aj celý rad kybernetických hrozieb.


My vám ponúkame poradenstvo v IT bezpečnosti a preverené systémy ochrany s integrovanou dátovou konektivitou, ktoré sami nasadzujeme v ostrej prevádzke.


S naším sieťovým zabezpečením zabránite úniku kľúčových informácií, ekonomickým stratám aj hrozbe paralýzy celej spoločnosti.

bezpecnost

Efektívny prenos dát prostredníctvom výkonných ICT systémov


Digitalizácia, to je aj neustála vzájomná interakcia používateľov, aplikácií a jednotlivých zariadení. A úspech takejto spolupráce sa začína a končí na silnej a bezpečnej konektivite, stabilnej technologickej infraštruktúre a multicloudovej stratégii.


Pripravíme vám návrh ICT ekosystému, ktorý bude optimalizovať cesty dátových tokov, postaráme sa o konfiguráciu všetkých sietí a serverov a zaistíme prípadné audity a konzultácie.

bezpecnost

Revolúcia v priemysle a inteligentné meranie spotreby energií


Nalaďte svoj biznis na vlnu štvrtej priemyselnej revolúcie. Zlepšite svoje procesy pomocou inteligentného merania dát z IoT systému a posúvajte svoju firmu dopredu pred vašu konkurenciu. Ponúkame riešenia pre priemyselné inovácie a riešenia pre efektívnejšie meranie spotreby energií.

bezpecnost

Inteligentný cloud posunie váš výkon na ďalšiu úroveň


Prispôsobte svoje podnikanie trendom digitalizácie a práce na diaľku. So zamestnancami a zákazníkmi budete vďaka cloudovým aplikáciám v neustálom kontakte. Naše cloudové riešenia fungujú ako vysokokapacitné úložisko pre firemné dáta, ktoré ľahko prepojíte s komunikačnými a kolaboračnými nástrojmi. Hlasové nahrávky, databázy, chatboty,... toto všetko máte teraz k dispozícii, aby ste posunuli efektivitu svojej práce na ďalšiu úroveň.

bezpecnost

Vysokorýchlostné spojenie, VPN a špičkové firemné paušály


Bezpečná sieť, špičková konektivita a bezchybne fungujúce volanie sú predpokladom každého úspešného biznisu. A ponúkať tie najkvalitnejšie telefónne a dátové služby patrí zase k základu nášho DNA.


Vďaka profesionálnemu mobilnému paušálu MT Professional Plus a pevnému internetu Business Internet dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Či už potrebujete bezpečné spojenie pri práci na diaľku alebo vysokorýchlostný internet do kancelárie, máme pre vás riešenie.