Komplexné riešenie
pre firmy

Pomôžeme vám pri budovaní biznisu s naším komplexným riešením pre firmy


Vysokorýchlostný internet, sieťové zabezpečenie a špičkový mobilný paušál pre vašich zamestnancov. To je len základ služieb, ktoré u nás môžete využívať. Prevedieme vašu firmu procesom digitalizácie a zostavíme moderné cloudové a ICT riešenie na zefektívnenie vašej komunikácie a procesov. Či už ste korporácia alebo verejná správa, navrhneme vám riešenie na mieru potrebám vášho podnikania.

Naše komplexné riešenie pre firmy obsahuje:

  • IT bezpečnosť
  • správa siete
  • inovácie
  • digitalizácia & Cloud
  • volanie a internet
bezpecnost

Váš štít proti

kybernetickým hrozbám


Technologické poruchy, nebezpečný malware alebo útoky hackerov. S digitálnou transformáciou prichádza na svet aj celý rad kybernetických hrozieb.


My vám ponúkame poradenstvo v IT bezpečnosti a preverené systémy ochrany s integrovanou dátovou konektivitou, ktoré sami nasadzujeme v ostrej prevádzke.


S naším sieťovým zabezpečením zabránite úniku kľúčových informácií, ekonomickým stratám aj hrozbe paralýzy celej spoločnosti.

bezpecnost

Efektívny prenos dát

prostredníctvom

výkonných ICT systémov


Digitalizácia, to je aj neustála vzájomná interakcia používateľov, aplikácií a jednotlivých zariadení. A úspech takejto spolupráce sa začína a končí na silnej a bezpečnej konektivite, stabilnej technologickej infraštruktúre a multicloudovej stratégii.


Pripravíme vám návrh ICT ekosystému, ktorý bude optimalizovať cesty dátových tokov, postaráme sa o konfiguráciu všetkých sietí a serverov a zaistíme prípadné audity a konzultácie.

bezpecnost

Revolúcia v priemysle a inteligentné meranie spotreby energií


Nalaďte svoj biznis na vlnu štvrtej priemyselnej revolúcie. Zlepšite svoje procesy pomocou inteligentného merania dát z IoT systému a posúvajte svoju firmu dopredu pred vašu konkurenciu. Ponúkame riešenia pre priemyselné inovácie a riešenia pre efektívnejšie meranie spotreby energií.

bezpecnost

Inteligentný cloud

posunie váš výkon

na ďalšiu úroveň


Prispôsobte svoje podnikanie trendom digitalizácie a práce na diaľku. So zamestnancami a zákazníkmi budete vďaka cloudovým aplikáciám v neustálom kontakte. Naše cloudové riešenia fungujú ako vysokokapacitné úložisko pre firemné dáta, ktoré ľahko prepojíte s komunikačnými a kolaboračnými nástrojmi. Hlasové nahrávky, databázy, chatboty,... toto všetko máte teraz k dispozícii, aby ste posunuli efektivitu svojej práce na ďalšiu úroveň.

bezpecnost

Vysokorýchlostné

spojenie, VPN a špičkové

firemné paušály


Bezpečná sieť, špičková konektivita a bezchybne fungujúce volanie sú predpokladom každého úspešného biznisu. A ponúkať tie najkvalitnejšie telefónne a dátové služby patrí zase k základu nášho DNA.


Vďaka profesionálnemu mobilnému paušálu MT Professional Plus a pevnému internetu Business Internet dokážeme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Či už potrebujete bezpečné spojenie pri práci na diaľku alebo vysokorýchlostný internet do kancelárie, máme pre vás riešenie.

Prečo si vybrať Slovak Telekom ako partnera na komplexné riešenie pre firmy?

Certifikovaní experti


O vaše služby sa starajú špeciálne preškolení odborníci, ktorí prešli certifikáciou.

Podpora a zákaznícka spokojnosť


Sme tu pre vás, či už potrebujete s niečím poradiť alebo nové riešenie.

High Tech sieťové riešenia


Ponúkame špeciálnu sieť s celosvetovým pokrytím a pýšime sa sedemnásobným ocenením za najlepšiu sieť.