Zmena poradia kanálov

Pomocou aplikácie Magio GO alebo cez internetovú stránku magio.tv si môžete nastaviť vlastné poradie kanálov pre svoje mobilné zariadenia alebo Magio Box.

Nastavenie Kanálovej mapy

  1. Cez mobilnú aplikáciu Magio GO si môžete nastaviť vlastnú Kanálovú mapu cez Menu v hornej časti obrazovky, ktoré je zobrazené tromi čiarkami pod sebou.
  2. Po kliknutí sa zobrazí hlavné menu a v časti Obľúbené kanály si môžete vybrať mobilné zaradenie, PC alebo v prípade že máte službu Magio TV aj Magio BOX pre zmenu poradia kanálov.
  3. Samotnú zmenu uskutočníte dotykom palca buď v pravej časti, kde viete zmeniť poradie posunutím kanála na volenú pozíciu alebo v ľavej časti, kde môžete ťuknutím na ružové políčko odstrániť kanál z obľúbených.

 

Nastavenie poradia kanálov

Pokiaľ ste zákazníkom Magio Televizie môžete si nastaviť vlastne poradie kanálov cez stránku magio.tv.

  1. Po prihlásení kliknite v hornej časti obrazovky, kde máte svoje prihlasovacie meno, na položku Nastavenia a následne na Obľúbené kanály, kde si už len vyberiete Magio Box, na ktorom chcete zmeniť poradie kanálov.
  2. Zmenu pozície kanála uskutočníte následným potiahnutím kanála na požadovanú pozíciu. Odstrániť kanál z obľúbených môžete kliknutím na políčko X pri každom kanáli. Celú zmenu potvrdíte tlačidlom Uložiť.

Najčastejšie otázky