PREDOBJEDNAJTE SI NOVÝ
GALAXY S10 ALEBO S10+ UŽ TERAZ

PREDOBJEDNAJTE SI NOVÝ
GALAXY S10 ALEBO S10+ UŽ TERAZ

PREDOBJEDNAJTE SI NOVÝ GALAXY S10 ALEBO S10+ UŽ TERAZ

K MOBILNÝM PAUŠÁLOM ÁNO

Nový Samsung Galaxy S10 a S10+ pokračuje v tradícii prémiových zariadení Samsung. Predobjednajte si ho už teraz a získajte nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds ako darček.

Navyše vás za nákup cez web odmeníme extra web zľavou na mobil až do výšky 20 €.

Predobjednať

Ako získať slúchadlá Galaxy Buds navyše

Predobjednajte si Galaxy S10 alebo Galaxy S10+ v období od 20. 2. do 7. 3. 2019.

V obodobí od 20. 2. do 7. 3. 2019 na webovej stránke www.samsung-bonus.eu/sk zaregistrujte svoje osobné údaje, model predobjednaného zariadenia a predajcu, u ktorého ste zariadenie predobjednali.

Po obdržaní predobjednaného telefónu dokončite svoju registráciu najneskôr do 22. 3. 2019. Pre dokončenie registrácie doplňte kópiu pokladničného bloku a číslo IMEI zariadenia.

Po overení a schválení vami zaregistrovaných údajov zákazníka vám bude zaslaný bonus – bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds.

Predobjednávkový bonus Galaxy Buds sa nevzťahuje na Galaxy S10e.

Telefón novej generácie

Aj vďaka 6,4" Dynamic AMOLED Infinity-O displeju bez výrezu sa nový Samsung Galaxy S10+ posúva latku ešte vyššie. Medzi ďalšie prednosti smartfónu patrí ľahko ovládateľná pätica fotoaparátov, ktorá vám umožní zachytávať momentky, selfie či umelecké diela za akýchkoľvek okolností. Skvelé funkcie a veľká obrazovka v kombinácii s kompaktným telom spôsobia, že telefón nebudete chcieť pustiť z ruky.

Navštíviť Telekom Fórum pre viac info

Displej so snímačom odtlačkov

Popri tradičných možnostiach odomknutia telefónu, ako sú heslá či gestá, sa Samsung Galaxy S10+ vyznačuje tiež špeciálnym ultrazvukovým snímačom odtlačkov prstov. Ten je umiestnený priamo v displeji telefónu, vďaka čomu je jeho používanie absolútne jednoduché. V prvom rade však snímač predstavuje skutočne bezpečné riešenie uchránenia vašich citlivých údajov pred očami nepovolaných osôb.

Predobjednať

Široká ponuka objektívov

Doprajte si pri fotografovaní voľnosť. Práve tú vám zaručí pätica objektívov, ktorá je pripravená skutočne na všetko. Pôsobivé panoramatické zábery vytvorí 16Mpx ultraširokouhlý objektív a 12Mpx široký objektív. Dvojitý optický zoom zabezpečí teleobjektív. O selfie, na ktorých skutočne vyniknete, sa postarajú 10Mpx a 8Mpx RGB Depth objektív. Tam však zábava nekončí. Galaxy S10+ dokáže točiť aj dychberúce videá vrátane superspomalených záberov.

Skvelé zábery aj v noci

Užívajte si fotografovanie kedykoľvek a kdekoľvek. A získavajte pri tom dokonalé výsledky. Vďaka variabilnej clone dokáže Galaxy S10+ prepínať medzi dvoma hodnotami svetelnosti a tým sa prispôsobiť akýmkoľvek svetelným podmienkam. Vaše zábery navyše ešte vylepší funkcia viacnásobnej expozície, ktorá z vašich viacerých fotografických pokusov vyskladá čo najlepší finálny záber.

Predobjednať

Postará sa o dokonalé snímky

Fotografovanie nikdy nebolo jednoduchšie než s Galaxy S10+. Smartfón od spoločnosti Samsung totiž disponuje neurálnym procesorom a možnosťami strojového učenia. Vďaka podrobnej analýze viac ako 100 miliónov vzorových záberov dokáže fotoaparát odporučiť tú najlepšiu kompozíciu fotografie. Vaše zábery povýši aj funkcia optimalizácie scény, ktorá upravuje nastavenia fotoaparátu na základe identifikácie fotografovaných subjektov.

Tri modely Galaxy S10. Vyberte si ten svoj

Všetky sa pýšia rovnako fantastickým Infinity-O displejom. Výkon im dodáva rovnako rýchly procesor. Ale každý ponúka jedinečný dizajn, originálnu farebnosť a rozličné rozmery. Vyberte si z trojice telefónov novej generácie Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ práve ten, ktorý vám najlepšie padne do ruky a ktorý sa vám páči úplne najviac.

Predobjednať

Vysoký komfort používania

Ešte pohodlnejšiu a ľahšiu manipuláciu smartfónu Galaxy S10+ zabezpečí zdokonalené užívateľské rozhranie. Nadstavba systému Android v podobe rozhrania Samsung One UI predstavuje zrozumiteľný dizajn, skvelú odozvu a praktické umiestnenie aktívnych prvkov. Ovládanie telefónu sa tak stane veľmi komfortným a stačiť vám naň bude jedna ruka.

Viacvrstvová ochrana telefónu

Popri ultrazvukovom snímači odtlačkov prstov ochraňuje váš telefón Galaxy S10+ aj bezpečnostná platforma Samsung Knox. Tá poskytuje ako hardvérovú, tak aj softvérovú ochranu na tej najvyššej úrovni. Skutočne sa tak nemusíte báť neautorizovaného prístupu k telefónu či odcudzenia dôležitých dát.

Predobjednať

Získajte tie najlepšie herné výsledky

Samsung Galaxy S10+ zvládne skutočne náročné úkony, aj čo sa týka hier. Pomáha mu v tom osemjadrový procesor, ktorý zaisťuje rýchlosť a plynulosť hernej akcie. Výkon navyše vylepšuje systém založený na umelej inteligencii. A hranie podstatne uľahčí a vylepší aj šikovná funkcia Game Launcher.

Tri modely Galaxy S10. Vyberte si ten svoj

Všetky sa pýšia rovnako fantastickým Infinity-O displejom. Výkon im dodáva rovnako rýchly procesor. Ale každý ponúka jedinečný dizajn, originálnu farebnosť a rozličné rozmery. Vyberte si z trojice telefónov novej generácie Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ práve ten, ktorý vám najlepšie padne do ruky a ktorý sa vám páči úplne najviac.

Predobjednať