MAGIO GO SLEDUJTE ONLINE
TELEVÍZIU KDEKOĽVEK

VYBRAŤ SI MAGIO GO
Pozrieť viac o Magio GO

Sledovanie TV kdekoľvek a kedykoľvek

So službou Magio GO môžete sledovať televíziu všade, kde máte internetové pripojenie od akéhokoľvek operátora na celom území Slovenska a Európskej únie. Pre dve zariadenia odporúčame pripojenie s rýchlosťou aspoň 40 Mbs.

Viac ako 140 televíznych staníc

Sledujte viac ako 140 slovenských a zahraničných TV staníc vrátane detskej Ťuki TV v Slovenčine či fascinujúcej BBC Earth. Množstvo staníc môžete sledovať v HD kvalite.

7-dňový Archív Magio GO na viac ako 120 kanáloch

Viac ako 120 TV staníc nájdete aj v 7-dňovom archíve, s ktorým si môžete pustiť už odvysielaný program až 7 dní dozadu. Navyše ho môžete sledovať bez reklám, ktoré jednoducho pretočíte.

Neobmedzené sledovanie filmov a seriálov s videopožičovňou Magio Kino

Sledujte v pohodlí domova rôzne žánre svetovej aj domácej produkcie. V ponuke nechýbajú oskarové filmy, unikátna tvorba National Geographic či seriály z Epic Drama.

Sledujte rozličný program na viacerých zariadeniach súčasne

S Magio GO môžete sledovať rozdielny program na dvoch zariadeniach, napríklad na smart televízore alebo na akomkoľvek inom
televízore s Magio GO TV Boxom, ale aj na smartfóne, tablete či počítači.

Nastavenie kvality zobrazenia

Môžete si vybrať zo šiestich stupňov kvality zobrazenia vrátane automatického. Zvoľte si kvalitu napríklad podľa rýchlosti internetového pripojenia alebo podľa zariadenia, na ktorom chcete program sledovať.

eec

Vitajte vo svete Magio GO

Moderný dizajn s jednoduchým ovládaním

Moderné prostredie aplikácie Magio GO vás osloví jednoduchým dizajnom, ktorý odráža vaše potreby. Zo stručného a prehľadného menu sa rýchlo dostanete k televíznemu programu, archívu, svojim nahrávkam, Videopožičovni či nastaveniam.
V nastaveniach nájdete možnosť zvoliť si svoje obľúbené TV stanice, nastaviť rodičovskú kontrolu či zmeniť heslo a mnohé ďalšie.

VYBRAŤ SI MAGIO GO

OBJAVTE, ČO MAGIO GO DOKÁŽE

Ovládajte svoju televíziu od začiatku do konca

Nestihli ste začiatok programu? Nevadí, s Magio GO už nič nezmeškáte. Spustite si práve vysielaný program vybraných TV staníc od začiatku jedným dotykom. Navyše môžete už odvysielaný program sledovať bez reklám, ktoré jednoducho pretočíte.

Nahranie a uloženie na 30 dní

Nemusíte sa báť, že zmeškáte niečo zaujímavé. Nahrajte si a sledujte kedykoľvek až 30 hodín svojich obľúbených programov, filmov a seriálov. Programy si môžete nahrať až na 30 dní a kedykoľvek sa k nim vrátiť.

Svetové aj domáce filmy a seriály v Magio kine s veľkou videopožičovňou

Vyberte si program Magio kino M alebo L a sledujte filmy či seriály zo svetovej aj domácej produkcie neobmedzene, koľkokrát chcete. Vybrať si môžete z 500 titulov rôznych žánrov vrátane oskarových filmov a titulov v HD rozlíšení.
Vyskúšajte Magio kino s videopožičovňou bez obáv z viazanosti. Službu môžete kedykoľvek bezplatne deaktivovať.

SLUŽBY A CENY MAGIO GO

Vyberte si Magio GO balík podľa seba a užívajte si online televíziu kedykoľvek a kdekoľvek, kde máte internetové pripojenie. V nasledujúcom kroku si k Magio GO môžete aktivovať aj Magio GO Archív už od 1,99 € a/alebo Magio Kino od 3,99 €. Magio GO zadarmo získate k akejkoľvek Magio televízii na celú dobu, počas ktorej máte Magio televíziu.

channels

60 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO M

Zoznam TV staníc
Mesačne 12,90 €
viazanosť 24 mesiacov  
channels

80 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO L

Zoznam TV staníc
Mesačne 17,90 €
viazanosť 24 mesiacov  
channels

100 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO XL

Zoznam TV staníc
Mesačne 22,90 €
viazanosť 24 mesiacov  
channels

60 + TV STANÍC

v SD aj HD kvalite

Magio GO k akejkoľvek Magio TV

Zoznam TV staníc Zoznam TV staníc v archíve
Mesačne 0 €
  na jedno zariadenie
Mám Magio TV a chcem Magio GO

Sledujte odlišný program na viacerých zariadeniach súčasne

S Magio GO si najviac vychutnáte obľúbený program na smart TV alebo akomkoľvek inom televízore s Magio GO TV Boxom

Ak nie ste práve v obývačke, sledujte TV kdekoľvek na smartfóne, tablete, notebooku alebo stolovom počítači. S balíkmi Magio GO M, L alebo XL získate prístup na 2 ľubovoľné zariadenia, na ktorých môžete súčasne sledovať rozdielny program. Dokúpiť sa dá aj prístup na jedno ďalšie zariadenie (smartfón, tablet, notebook alebo stolný počítač).

S novým archívom nepremeškáte žiaden obľúbený program

V novom archíve Magio GO je odteraz dostupných viac ako 120 staníc, na ktorých môžete sledovať všetky odvysielané programy až 7 dní dozadu. Odteraz nie je problém, ak nestíhate sledovať svoje obľúbené programy v živom vysielaní. Jednoducho ich vyhľadáte v archíve a pozriete v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

TV stanice v Magio GO Archív Basic

TV stanice v Magio GO Archív Premium

ZÍSKAŤ MAGIO GO JE TAK JEDNODUCHÉ

Vyberte si Magio GO M, L alebo XL a jednoducho ho objednajte online.
Po vybavení objednávky počkajte na SMS s vašimi prihlasovacími údajmi.

KÚPIŤ MAGIO GO

Magio GO máte zadarmo, ak máte zriadenú Magio televíziu M, L alebo XL (cez kábel alebo satelit). Pre jeho aktiváciu si vyžiadajte prihlasovacie údaje k účtu Magio GO v ktoromkoľvek Telekom centre alebo na našej zákazníckej linke

0800 123 456

Prihlasovacie údaje vám odošleme formou SMS
alebo e-mailom na vašu kontaktnú e-mailovú adresu.

Pre prihlásenie z mobilu, tabletu alebo smart TV si stiahnite bezplatnú aplikáciu Magio GO podľa vášho operačného systému v Google Play alebo AppStore a prihláste sa do nej svojím používateľským menom a heslom.

google play icon apple store icon

Pre prihlásenie z počítača alebo notebooku navštívte web

www.magiogo.sk

Po úspešnom prihlásení môžete Magio GO sledovať až na dvoch zariadeniach súčasne. Každé zariadenie, z ktorého chcete pozerať, musíte prihlásiť do vášho Magio GO účtu. Prihlásené zariadenia môžete kedykoľvek vymazať a vytvoriť tak priestor na prihlásenie iných.

Sledujte Magio GO bez míňania dát z MOBILU!

Aktiujte si balík StreamOn k paušálom či Easy karte a môžete sledovať obľúbené programy s Magio GO bez toho, aby ste míňali svoje dáta v mobile. V balíku StreamOn nájdete aj ďalšie appky, ktoré vám nebudú míňať mobilné dáta ako napríklad YouTube, Netflix či Spotify, HBO GO a veľa ďalších.

Viac o balíku StreamOn

Užitočné informácie

Aké funkcie sú dostupné pre Magio GO?

Pozastavenie a pretočenie obrazu späť o 90 minút. Využite pri sledovaní Pauzu keď potrebujete, pretočte späť a pozrite si odvysielanú scénu znova.

Nahrávanie programov. Nahrané obľúbené programy a seriály máte uložené 30 dní. K dispozícii máte priestor na 30 hodín nahrávok.

Prístup k 7-dňovému archívu. S archívnym balíčkom Premium máte prístup k 7-dňovému archívu na viac ako 120-tich kanáloch.

Je moje zariadenie podporované pre službu Magio GO?

Požiadavky na jednotlivé typy zariadení sú popísané nižšie:
Mobilné zariadenie (smartfón, tablet)
Podporované OS:

  • iOS 11 a vyššie
  • Android 7 a vyššie

Smart TV a Android Set-top box
Podporované zariadenia:

  • Smart televízory Samsung s OS Tizen od roku výroby 2017 a neskôr.
  • Smart televízory a set-top boxy, ktoré podporujú Android TV 7 a vyššie.

Internetové prehliadače
Podporované prehliadače:

  • PC s OS WINDOWS: Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox
  • MAC: Safari, Google Chrome, Firefox

Pre sledovanie vysielania na PC / MAC nie je potrebné inštalovať žiadne doplnky. Stačí sa prihlásiť na stránke www.magiogo.sk prihlasovacími údajmi, ktoré zákazník dostane po zriadení služby prostredníctvom SMS.

Telekom nezodpovedá za správne fungovanie aplikácie pri použití iného zariadenia, ako je odporúčané.

Koľko zariadení je možné využiť na prístup k živému vysielaniu?

V cene programu Magio GO M, L alebo XL môžete službu využívať na dvoch zariadeniach súčasne, bez ohľadu na druh podporovaného zariadenia a to Smart TV, Android set-top box, tablet, mobil alebo PC.

V programe Magio GO TV, ktorý ste získali po 25. 2. 2021 zdarma k hlavnej službe Magio Televízia na pevnej sieti alebo Magio Televízia cez satelitnú anténu, môžete službu využívať na jednom zariadení mobil, tablet, PC alebo Magio GO TV Box.

Viac informácií nájdete v našej encyklopédii Wiki.

PREJSŤ DO WIKI

Programy základného balíka

 

K internetovej televízii Magio GO M si môžete vybrať 3 programové balíky v cene služby.

Dokumentárny

 

Štýl a fakty

 

Hudobný + detský

 

Voľný čas

 

Filmový

 

Športový

 
 
 
 
 

Zákazníci Magio Televízie majú zadarmo dostupné TV kanály, ktoré majú aktivované v rámci programových balíčkov na Magio Televízii.
Zoznam nájdete TU.